GoPro Grab Bag | Cante komode

3,719 L

Ka stok

  • Mbështetëse ngjitëse të sheshtë dhe të lakuar.
  • Dy kopsa.
  • Drejtimi Krah Pivot.
  • Vida të gjatë, të shkurtër dhe të sheshtë.
KODI: 5053313441805 KATEGORIA:

GOPRO GRAB BAG

Zëvendësoni pjeset ekzistuese të GoPro ose zgjeroni koleksionin tuaj me këtë Grab Bag nga GoPro. Përmban montime të rrafshëta dhe të lakuara të ngjitjes, dy kopsa montimi për bashkimin e GoPro tuaj dhe një krah rrotullues 3 kahësh për rregullimin e këndit të kamerës fleksibël.

Përfshihen gjithashtu tre vidë në gjatësi të ndryshme. Pavarësisht nëse doni të montoni GoPro tuaj në helmeta ose sipërfaqe të tjera jo poroze, kjo Grab Bag ka pjesët që ju duhen për të bërë pikërisht atë.

SPECIFIKAT:
  • Mbështetëse ngjitëse të sheshtë dhe të lakuar.
  • Dy kopsa.
  • Drejtimi Krah Pivot.
  • Vida të gjatë, të shkurtër dhe të sheshtë.

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Be the first to review “GoPro Grab Bag | Cante komode”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

GoPro Grab Bag | Cante komode