Sleeve + Lanyard (HERO8 Black) Hyper Orange

2,479 L

Ka stok

Mbron Her08 nga gervishtjet. Dizajn I lehte dhe kompakt. Eshte praktike pasi mund ta varni ne qafe.

KODI: 0818279024524 KATEGORIA:

SLEEVE LANYARD HERO8 HYPER ORANGE

Mbrojtese ne ngjyre portokalli silikoni është formuluar për HERO8 tuaj dhe ruan hyrjen në portat, butonat dhe ekranin e saj, ndërsa mban ende GoPro tuaj të lehtë.

Ju gjithashtu mund të montoni GoPro ndërsa përdorni mëngën pasi nuk bllokon fillin e montimit.

Lidhësja prej najloni ngjitet me GoPro kështu që mund ta lidhni në ingranazhin tuaj ose të varni rreth qafës për transport.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Sleeve + Lanyard (HERO8 Black) Hyper Orange”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Sleeve + Lanyard (HERO8 Black) Hyper Orange