GoPro Sleeve & Lanyard (Blue) | Mbrojtese

2,231 L

Ka stok

  • Përshtatet HERO7 / 6/5 dhe HERO 2018
  • Dizajni hollë dhe fleksibël silikoni.
  • Butonat e hyrjes dhe LCD prapa.
  • Material cilesor dhe fleksibel.
KODI: 0818279023121 KATEGORIA:

GOPRO SLEEVE AND LANYARD 

GoPro Sleeve + Lanyard, në përputhje me HERO7 Black / Silver / White, HERO6 Black, HERO5 Black, dhe HERO 2018. Kjo menge ngjyre blu fleksibël dhe e përshtatshme per tu mbajtur lehtesisht.

Ka një litar të bashkangjitur të rregullueshëm. Sigurojeni litarin në ingranazhin tuaj ose rreth qafës ose doreve për nje mbajtje praktike. Plus, ai përmban ndërprerje për lentet, LCD-në e pasme dhe butonat për të ruajtur kontrollin e kamerës suaj.

SPECIFIKAT:
  • Përshtatet HERO7 / 6/5 dhe HERO 2018.
  • Material cilesor.
  • Praktik dhe i lehte.
  • Dizajni hollë dhe fleksibël silikoni.
  • Butonat e hyrjes dhe LCD prapa.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “GoPro Sleeve & Lanyard (Blue) | Mbrojtese”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

GoPro Sleeve & Lanyard (Blue) | Mbrojtese