Replacement Folding Fingers | HERO8 Black/MAX

2,479 L

Ka stok

Ngjyra e zezë
Markë GoPro
Dimensionet e artikullit  0.59 x 0.79 x 0.79 inç

KODI: 0818279023824 KATEGORIA:

Replacement Folding Fingers | HERO8 Black/MAX

Zëvendësoni pjeset e palosshme për Hero8 Black ose max.  Ju lejojnë të lidhni GOPRO me korniza të këmbyeshëm dhe të montoni shpejt.

Lehtë për tu instaluar kështu që mund të riktheheni në veprim. Forcë e lartë dhe e qëndrueshme për përdorim afatgjatë.

Madhësia kompakte dhe e lehtë, ka peshe te lehtë për tu mbajtur.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Replacement Folding Fingers | HERO8 Black/MAX”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

replaces hero8 black finger folding dyqan taxi

Replacement Folding Fingers | HERO8 Black/MAX