GoPro Sleeve & Lanyard | Black

2,231 L

Ka stok

  • Përshtatet me HERO7 / 6/5 dhe HERO 2018
  • Mbajeni të sigurt GoPro HERO-n tuaj.
  • Ndërtim i hollë dhe fleksibël silikoni.
  • Butonat e hyrjes dhe LCD prapa.
KODI: 0818279023107 KATEGORIA:

GOPRO SLEEVE AND LANYARD BLACK

GoPro Sleeve dhe Lanyard, në përputhje me HERO7 Black / Silver / White, HERO6 Black, HERO5 Black, dhe HERO 2018.

Kjo mbrojtese e zezë fleksibël silikoni me një përshtatje komode ka një litar të bashkangjitur të rregullueshëm. Sigurojeni litarin në ingranazhin tuaj ose rreth qafës ose duareve për qasje të lehtë. Plus, ai përmban ndërprerje për lentet, LCD-në e pasme dhe butonat për të ruajtur kontrollin e kamerës suaj.

Specifikat:
  • Përshtatet me HERO7 / 6/5 dhe HERO 2018
  • Mbajeni të sigurt GoPro HERO-n tuaj.
  • Ndërtim i hollë dhe fleksibël silikoni.
  • Butonat e hyrjes dhe LCD prapa.

    Porosit ne Dyqan TAxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Be the first to review “GoPro Sleeve & Lanyard | Black”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

GoPro Sleeve & Lanyard | Black