Helmet Front + Side Mount | GoPro

4,959 L

Ka stok

Ngjyra e zezë
Markë GoPro
Dimensionet e artikullit L x W x H 1.89 x 2.44 x 1.77 inç
Lloji i montimit USD

KODI: 0818279017441 KATEGORIA:

Helmet Front + Side Mount | GoPro

Montoni çdo pjese GoPro në pjesën e përparme ose anësore të helmetave.

Me montim të kthyeshëm, rregulloni, rrotulloheni dhe drejtoni me lehtësi ndërsa kamera është montuar.

Zgjidhje e gjithanshme për montimin përpara dhe anësor. Ofron rregullimin maksimal për një larmi shkrepjesh dhe këndesh të kapjes.

Përfshin shtrëngimin e integruar të montimit më të lehtë për t’u përdorur.

I pajtueshëm me të gjitha kamerat GoPro.

Karakteristikat:

– Zgjidhje e gjithanshme për montimin e përkrenareve anësore dhe anësore

– Ofron rregullueshmëri maksimale për një larmi shkrepjesh dhe këndesh të kapjes

– Përfshin shtrëngimin e integruar të montimit më të lehtë për t’u përdorur

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Be the first to review “Helmet Front + Side Mount | GoPro”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

gopr helmet font and side mount online dyqan taxi

Helmet Front + Side Mount | GoPro