Tempered Glass Lens + Screen Protectors (HERO8 Black)

2,479 L

Ka stok

  • Mbroni nga gërvishtjet me 2 lente mbrojtese
  • Veshjet anti-gjurmë gishtash dhe anti-reflektuese ruajnë cilësinë e imazhit
  • Përfshin një leckë pastrimi mikrofibre
KODI: 0818279024012 KATEGORIA:

LENTE GoPro Tempered Glass + Mbrojtës Ekrani (HERO8 Black)

Aksesore zyrtare GoPro.

Ky mbrojtës i modernizuar i ekranit  është dizajnuar posaçërisht për GoPro Hero8.

Ai përfshin 2 copë mbrojtës ekrani, 2 copë mbrojtës lente dhe 2 copë ekran mbrojtës film, i cili siguron mbrojtje të plotë për ekranin e kamerës dhe lentet.

Veshjet anti-gjurmë gishtash dhe anti-reflektuese ruajnë cilësinë e imazhit. Përfshin një leckë pastrimi mikrofibre. Materiali i produktit xham me cilësi të lartë fortësia 9H, mbron ekranin dhe lenten nga gërvishtjet aksidentale nga thikat, çelësat dhe sende të tjera të forta.

Mbrojtësi i ekranit  ka një shtresë të veçantë hidrofobe që tërhiqet nga i gjithë uji. Ju lejon të përjetoni një botë pa pika të paqarta.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Tempered Glass Lens + Screen Protectors (HERO8 Black)”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

xham mbrojtes per gopro hero 8 dyqan taxi

Tempered Glass Lens + Screen Protectors (HERO8 Black)