Kamera sportive GO PRO FULL HD 1080P

2,500 L

Ka stok

Kamera sportive GoPro ka nje larmi vecorish duke perfshire regjistrimin video, shkrepjen e fotografive, regjistrimin audio, shfaqjen e videos dhe bateri te rikarikueshme. Perfekte per te filmuar dhe rregjistruar momentet me te bukura madje edhe nen uje.

KODI: i-2120735 Kategori: , ,

KAMERA SPORTIVE GO PRO FULL HD 1080P

Kjo kamera sportive Go Pro bere nga material cilesor  ABS.  Suporton karte memorie deri ne 32 gb.

Ekran me definicion te larte 2.0 inch, i vogel dhe elegant ju mundeson nje pamje te qarte vizuale.

Rezistent ndaj ujit deri ne 30 metra nen uje, gje qe ju lejon te filmoni pamje nenujore magjepsese me kete aparat fotografik.

I pajisur me kllapa bicikletash per instalim dhe funksionim te lehte, ju mund te beni video gjate ciklizmit, te regjistroni cdo moment te mrekullueshem te jetes suaj.

Perfekte per te filmuar dhe rregjistruar momentet me te bukura madje edhe nen uje.

Karakteristika

  • Materiali: ABS
  • Ngjyra: Gri/ e zeze
  • Kendi i kameres: 140 °
  • Ekran me definicion të lartë 2.0 inch
  • Video: 1080P 15fps / 720P
  • Imazhi: JPEG
  • Papershkueshmeria nga uji: deri ne 30m
  • Kapaciteti i baterisë së integruar: 900mAh
  • Koha e punes: 90 min
  • Rezolucioni: 1280 x 720 / 30FPS

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.7 kg
Lloji

Kamera

Ngjyra

Be the first to review “Kamera sportive GO PRO FULL HD 1080P”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kamer sportive gopro hero ne shitje online ne dyqan taxi

Kamera sportive GO PRO FULL HD 1080P