GoPro profesionale Full HD | Action Camera SJ4000

7,890 L9,900 L (-20%)

Ka stok

KODI: i-2120736 Kategori: , ,

GOPRO PROFESIONALE FULL HD | ACTION CAMERA

Kamera profesionale GoPro SJ4000  regjistron video 1080p dhe merr fotografi 12MP.

Ekran me definicion te larte qe shfaq dhe rivendos videot magjepsese te regjistruara.

Porta USB ju lejon te transferoni pamjet ne nje kompjuter dhe gjithashtu mund ta perdorni kameren me  funksion transmetimi si kamer webi.

Go Pro Action Camera SJ4000

Pajisur me bateri litium-jon te rikarikueshme e heqshme 900mAh me nje kohe karikimi 3,5 ore., Go Pro mund te perdoret per nje kohe te gjate filmimi.

Lentet e kameres ofrojne nje kend te gjere pamje deri ne 170 grade.

Nje ekran LCD 2 inch ne pjesen e pasme te kameres ju lejon te beni fotografite tuaja si dhe ti rishikoni ato qe keni regjistruar tashme.

Vjen me nje dizajn te papershkueshem nga uji, elegant dhe rezistent. Konstruksioni i tij i qendrueshem mundeson ta perdorni kameren edhe nen uje.  Ju mund te filmoni sporte ujore pa asnje frike.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Kamera

Ngjyra

Be the first to review “GoPro profesionale Full HD | Action Camera SJ4000”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kamer profesionale gopro bli online ne dyqan taxi

GoPro profesionale Full HD | Action Camera SJ4000

7,890 L9,900 L (-20%)

Shto ne Shporte