Zbardhues dhembesh me karbon 30gr | cococarbon

1,390 L

Ka stok

Perdorimi :

Aplikojeni kete zbardhues per dhembet me karbon mbi furcen tuaj te dhembeve dhe perhapeni gradualisht ne te gjithe dhembet tuaj .
Nese keni dhembe te ndjeshem dhe smalt te holluar , zbatojeni perzierjen ne gisht , jo ne furcen tuaj te dhembeve , gjate pastrimit . kjo do te zvpgelpje cilesine gerryese te karbonit .

KODI: zbardhues-dhmbesh-coco-carbon Kategori: , Etiketime: , ,

KARBON 30gr PER ZBARDHJEN E DHEMBEVE

Zbardhues dhembesh me karbon 30gr | Teeth Whitening  | cococarbon | Pluhur karboni – Dyqan Taxi

Zbardhues per  dhembet me karbon  .

Pluhur karboni per zbardhjen e dhembeve carbon coco dyqan taxi

Karboni per shkak te struktures se tij eshte agjent i shkelqyer per zbardhjen dhe grryerjen e njollave ne dhembet tuaj .
Ky zbardhues dhembesh me karbon ka aftesine unike per te thithur vellime te maedha lengu se bashku me toksinat qe gjenden ne te . 

Perdorimi :

Aplikojeni kete zbardhues per dhembet me karbon mbi furcen tuaj te dhembeve dhe perhapeni gradualisht ne te gjithe dhembet tuaj .
Nese keni dhembe te ndjeshem dhe smalt te holluar , zbatojeni perzierjen ne gisht , jo ne furcen tuaj te dhembeve , gjate pastrimit . kjo do te zvogeopje cilesine gerryese te karbonit . 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Carbon Coco

Be the first to review “Zbardhues dhembesh me karbon 30gr | cococarbon”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Zbardhues dhembesh me karbon 30gr | cococarbon