Pompe per lyerje shtepish muresh etj si nje profesionist

3,390 L4,400 L (-23%)

Ka stok

  • Per lyerjen e shtepise apo te cdo ambienti tjeter.
  • Lyej si nje profesionist I vertete pa paguar shpenzime te larta te tjereve.
  • Shume praktik dhe i lehte ne perdorim
  • Material rezistent
KODI: 6940350857548 Kategori: , ,

POMPE PER LYERJE SHTEPISH

Pompe elektrike per lyerje shtepish, gardhe e mure te ndryshme si nje profesionist, pompa e vetme qe ju nevojitet ne shtepine tuaj. Mbushe me boje vendose ne prize dhe drejton ne objektin qe deshiron te lyesh. Perfekte dhe e nevojshme per cdo shtepi,

Pompe elektrike per te lyer cdo ambient qe deshironi pa u sforcuar dhe pa harxhuar shuma te medha sa here te deshironi. Kjo pompe realizon lyerjen e ambientit tuaj brenda nje kohe te shkurter. Porositeni tani ne Dyqani Taxi me super cmimin e ofruar.

pompe per lyerje shtepish muresh e objektesh te ndryshme online shop

POMPE PER LYERJE PAINT ZOOM

Pompa elektrike eshte e perbere prej materialit te plastikes dhe eshte e pademshme. Ajo funksionin me energji elektrike por pa harxhuar aspak.

LYEJ SHPEJT DHE LEHTE

Pompa eshte e pershtashme per te lyer cdo lloj ambienti. Rezultati qe kjo pompe do te japi do te jete sikur puna te jete kryer nga nje profesionist i vertet.

Fale pompes elektrike ju nuk do te keni me nevoje te paguani shpenzime te larta tek te tjeret sepse eshte mjaft e lehte ne perdorim.

POMPE ELEKTRIKE PER LYERJE SHTEPISH

  • Per lyerjen e shtepise apo te cdo ambienti tjeter.
  • Lyej si nje profesionist i vertete pa paguar shpenzime te larta te tjereve.
  • Shume praktik dhe i lehte ne perdorim
  • Material rezistent

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim !

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Pompe

Ngjyra

Be the first to review “Pompe per lyerje shtepish muresh etj si nje profesionist”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pomper per lyrje shtepish online ne dyqan taxi

Pompe per lyerje shtepish muresh etj si nje profesionist

3,390 L4,400 L (-23%)

Shto ne Shporte