Mirascreen G4 | WiFi TV Dongle | Smart TV MIRACAST

2,200 L

Ka stok

 • Wifi Adapter
 • HD video Streaming
 • Audio e nje kualiteti te larte
 • Wi-Fi
 • Screen mirroring nga Android & laptop
 • Suporton pajisjet Android,iphone,ipad,Mac,Windows,chromebook.

MIRASCREEN G4 | LIDH TV ME TELEFONIN

Mirascreen G4 | Wifi TV Dongle | Android TV Box  | Smart TV | Bli Online | Dyqan Taxi

Pasardhesi i MiraScreen G2

Ju mund te lidhni PC, smartphone ose iPad me TV. 
Cfaredo qe shihni ne ekranin e pajisjes tuaj smartphone mund ta pasqyroni ne HDTV.

Transmetues qe ju ofron nje eksperience te re (tv streaming).
Transmetues i kualitetit te larte | Mund te transferoje burime te ndryshme ne pajisje te ndryshme.
Audio nuk humbet cilesine e saj dhe nuk shtremberohet.
Ju mund te degjoni lehtesisht muziken qe keni ne telefon nga cdo pajisje tjeter.
Instalim i thjeshte vendoseni ne porten HDMI dhe lidheni me Wifi.
Cdo gje qe ju deshironi tani shihet ne nje ekran me te madh.

Mirascreen G4 Lidh Tv me telefonin DyqanTaxi

MiraScreen G4 | Eshte nje Adaptor Wireless per televizorin tuaj

Pajisje e cila e kthen Televizorin tuaj ne nje Smart TV | Televizor i lidhur me internet.
Smart TV perdor internetin per te perdorur te gjitha sherbimet online dhe per te pasur akses ne internet direkt nga Televizori.
Me | G4 | ju mund te hidhni lehtesisht video ose lojra nga nje ekran i vogel ne nje ekran te madh.
Luaj lojera ose ndani fotografi dhe video me familjen tuaj ne nje ekran me te madh.
Pa pasur nevoje te grindeni rreth ekranit te vogel te nje pajisje celulare.
G4 eshte kompaktibel me cdo smartphone | Android | iPhone | iPad | PC Windows | Mac Laptop |

Madhesia e rrumbullakosur bukur si nje biskote me magnet lidhur me kabllon HDMI ne anen e pasme.
Madhesi e vogel teper e lehte per tu  transportuar.
Kursen hapesire ne menyre qe te jete Wifi Adapter i levizshem per ju per nje perdorim ne cdo kohe dhe kudo.
Luani muzike dhe filma nga burime te ndryshme si USB | WiFi

Teknologjia e re e antenave WiFi siguron transmetim te qendrueshem dhe pa vonese.

Android TV | Smart | Miracast | Airplay | DLNA | CHROME

Android TV eshte sistemi operativ midis disa sistemeve te tjera te disponueshme ne platformat televizive.
Shume marka te njohura si Samsung | LG po prodhojne modele qe kane sistemin e tyre operativ ose sistem Android ne varesi te preferencave te tyre.
Shumica jane duke perdorur Android TV Box si X96 Mini | TX3 | Xiaomi TV Box | T95 S1 | pasi keto pajisje kane mbeshtetje me te gjere dhe disponueshmeri te aplikacioneve kryesore nga Google Store.
Integrim me i mire i sherbimeve Google per sinkronizimin te thjeshte midis aplikacioneve te Google.

MiraScreen G4 | Wifi Adapter | Fishe HDMI

HD video Streaming
Audio e nje kualiteti te larte
Wi-Fi | Screen mirroring nga Android & laptop
Madhesi e vogel, lehtesisht e transportueshme.

Suporton | iOS | Android | Mac | Windows

Kompaktibel me cdo smartphone
100% kompaktibel me aplikacionin EZMira | Windows 7 | 10 |

 


Bli online ne menyre te sigurte ne Shqiperi | Dyqan Taxi
Qendra me e madhe Tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Wifi Adapter

Ngjyra

Vleresim mesatar

3.67

03
( 3 Vleresime )
5 Star
66.67%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
33.33%
Add a review

3 Vleresime per kete produkt

 1. 03

  nga Franci Gta

  Testuar me Makbook dhe funksionoi shume mire

 2. 03

  nga JerGisi (verified owner)

  Produktit nuk i punon shperndarsi i WiFi i kam ven shperndarsin tim qe e kam patur te tjetr aparat. Posta eshte skandal fare ne Durres erdhi per 7 dite. Mua ma derguan me posten adex.

 3. 03

  nga JerGisi (verified owner)

  Po ju jap 5 yje se u interesuat ne maximum.nuk dua rimbushesim ose ndrim produkti se nuk eshte faji juaj eshte i fabrikes. Uroj te mos keni probleme te tilla. Klm

Main Menu

Mirascreen G4 MIRACAST bli online dyqan taxi

Mirascreen G4 | WiFi TV Dongle | Smart TV MIRACAST