Mirascreen G2 – Airplay Mirroring Screen – Miracast Android

1,490 L1,990 L (-25%)

Ka stok

Mirascreen | Wireless HDMI Dongle | Wifi Adapter

Frekuence WiFi: 2.4GHz
Shperndarja e WiFi: 10m
Versioni Wifi: 8188FTV
Sistemi Operativ: Linux
CPU: AM8252B
Shpejtesia e CPU: 600MHz
RAM: DDR3 128MB
Formati i videos: AVI, AIVX, MKV, DAT, VOB, MPG, MPEG, MOV, MP4, RM, RMVB, WMV
Formati i Figures: JPEG, BMP
Formati Audio: MP1/2/3, WMA, OGG, WAV, AAC

MIRASCREEN G2 – LIDH TV ME CELULARIN

Wifi Adapter | Mirascreen G2 | Airplay Mirroring Apple | Miracast Android Wireless | Dyqan Taxi

Imazhe HD | Suporton 1080P.
Ju mund te lidhni PC, Macbook, smartphone, iPhone ose iPad me TV. 
Cfaredo qe shihni ne ekranin e pajisjes tuaj smartphone mund ta pasqyroni ne HDTV ose videoprojektor.

| Krijoni kinemane tuaj ekskluzive |
Mirascreen G2 shijoni audio vizuale te ndryshme .
Perputhshmeri e gjere .

Lidhet me Android 4.2, Mac OSx10.9, iOS 7.0, Windows 8.1
Luaj lojera ose ndani fotografi dhe video me familjen tuaj ne nje ekran me te madh, pa pasur nevoje te grindeni rreth ekranit te vogel te nje pajisjeje celulare.
Gjithashtu mbeshtesni formatet e shumta te fotografive, videove dhe skedareve jashte prangave te kabllove te rremujshem.
Lidhje inteligjente dhe efikase me Celularin

Mirascreen G2 | Wifi Adapter

Lidh televizorin me telefonin me MIrascreen G2 - Bli Tani ne Dyqan Taxi

Dizajn i lehte dhe i vogel.
Madhesia e rrumbullakosur bukur si nje biskote me magnete lidhur me kabllon HDMI ne anen e pasme.
Kursen hapesire ne menyre qe te jete Wifi Adapter i levizshem per ju per nje perdorim ne cdo kohe dhe kudo.
Me buton nderpreres mund te nderroni lehtesisht modalitetin Airplay ose Miracast.

Mirascreen | Wireless HDMI Dongle | Wifi Adapter | Airplay Mirroring | Miracast Android

Kjo Pajisje punon me WIFI 2.4G – Per WiFi 5G – Kliko Ketu Mirascreen G9 Plus

Frekuence WiFi: 2.4GHz
Shperndarja e WiFi: 10m
Versioni Wifi: 8188FTV
Sistemi Operativ: Linux
CPU: AM8252B
Shpejtesia e CPU: 600MHz
RAM: DDR3 128MB
Formati i videos: AVI, AIVX, MKV, DAT, VOB, MPG, MPEG, MOV, MP4, RM, RMVB, WMV
Formati i Figures: JPEG, BMP
Format Audio: MP1/2/3, WMA, OGG, WAV, AAC

Blerje te Sigurta ne Shqiperi | Dyqan Taxi 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Wifi Adapter

Ngjyra

Be the first to review “Mirascreen G2 – Airplay Mirroring Screen – Miracast Android”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

miracast Wifi Adapter Mirascreen G2 wireless hdmi dongle Dyqan Taxi tv streaming

Mirascreen G2 - Airplay Mirroring Screen - Miracast Android

1,490 L1,990 L (-25%)

Shto ne Shporte