Perde mbrojtese nga Rrezet e Diellit per makine | Bli Online

1,190 L1,890 L

1. Thith Rrezet e diellit pa lejuar depertimin e tyre brenda ne shtepi, makine apo zyren tuaj.
2. Mban te fresket ambjentin.
3. Pershtatet me te gjitha modelet e makines dhe dritareve. Ju mund ta shkurtoni lehtesisht nese eshte me e gjate.

120x46 cm140x65cm 140x70cm 155 x 75 cm200x80cm
Pastro
KODI: ECOMM-032 KATEGORIA: Etiketime: , ,

VEHICLE SHADE | MBULESA MAKINE

Mbulesa per xhama makine | Perde mbrojtese nga rrezet e diellit

Pas pushimeve dhe gati per kthimin pas ne shtepi, jeni hasur me te nxehtin pervelues ne makinen tuaj. Kjo fale ekspozimit te xhamit te saj te parme nen rrezet e diellit?
Mbulesa e diellit per xhamin ju mbron nga nxehtësia e diellit dhe rrezet e dëmshme të rrezatimit UV.

Eshte e perbere nga nje material i nje cilesie te larte dhe te qendrueshem per bllokimin e diellit. Ne menyre qe te ruaj temperaturen e brendshme te makines suaj. Cdo gje brenda saj do te jete e fresket, sediljet, timoni ejt.

PERDE PER MAKINE QE PALOSET

Vendoset lehtesisht ne xhamin e parme dhe hapet menjehere. Palosja e saj realizohet brenda disa sekondave duke e bere ate te pershtatshme per perdorim te perditshem. Nuk merr hapesire ne makinen tuaj mund ta vendosni ne xhepat e dyerve te mjetit tuaj.

Mbulesa per xhama makine

mbulesa per xhama makine mbulesa per makina nga rrezet e diellit

Pershtatet me se miri me te gjitha modelet e makinave, teper e lehte per t’u instaluar dhe cinstaluar. Mund te perdoret ne pjesen e parme dhe ne pjesen e pasme te makines suaj. Ju gjithashtu mund ta pershtasni dhe ne xhamat e zyres suaj, dritareve te shtepise etj.

Karakteristika

1. Thith Rrezet e diellit UV pa lejuar depertimin e tyre brenda ne shtepi, makine apo zyren tuaj.
2. Mban te fresket ambjentin.
3. Pershtatet me te gjitha modelet e makines dhe dritareve. Ju mund ta shkurtoni lehtesisht nese eshte me e gjate.
4. Dizajn unik dhe shume funksional per te mbrojtur makinen tuaj nga dielli.
5. Mbulese makine 1.55 metra e Gjate.


Blerje online te sigurta ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Përmasa N/A
Lloji

Mbulesa

Dimensionet

120 x 46 cm, 140 x 65 cm, 140 x 70 cm, 155 x 75 cm, 200 x 80 cm

Be the first to review “Perde mbrojtese nga Rrezet e Diellit per makine | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbulesa makine per xhama per makina nga rrezet e diellit

Perde mbrojtese nga Rrezet e Diellit per makine | Bli Online

1,190 L1,890 L

Shto ne Shporte