AnyCast M9 Plus per iPhone Android Wifi Dongle Receiver

1,990 L2,990 L (-33%)

Ka stok

Wifi Adapter

HD video Streaming
Audio e nje kualiteti te larte
Wi-Fi
Screen mirroring nga Android & laptop
Suporton pajisjet Android,iphone,ipad,Mac,Windows, etj .

KODI: 6937289368368 Kategori: , , , , Etiketime: , , , ,

ANYCAST M9 PLUS | PER IPHONE & ANDROID

AnyCast M9 Plus Apple iPhone, Android – Wifi IP | Dongle Receiver for TV | ne Dyqan Taxi

AnyCast M9 Plus eshte nje pajisje e cila pasqyron rezolucion te plote HD ne nje ekran me te madh. Perdoruesit mund te kalojne me lehtesi video ose lojra nga nje ekran i vogel si eshte telefoni i tyre ne nje ekran me te madh pa shkeputje. Nje menyre e perkryer per te shijuar ekranin e madh te se ardhmes. Shikoni filma, luani lojra, krijoni kinemane tuaj ekskluzive. Ju lejon te shijoni festa te ndryshme vizuale.

Produkt i permiresuar

Wifi Receiver M9 Plus eshte produkt i permiresuar ne krahasim me M4 AnyCast .
Permban  nje funksion te ri qe eshte i perputhshem me Chromecast pa asnje problem.
Suporton WiFi 2.4GHz. 

Eshte nje pajisje e vogel qe ofron nje ekran te permiresuar me Wifi. Shihni cfare deshironi nga telefoni juaj ne nje ekran me gjigand. Tani nuk keni pse te shihni me pamje ne nje ekran te vogel dhe te lodhni syte tuaj. Me Wifi Receiver M9 do shihni ne nje ekran me te madh, me larg tij dhe me liri per syte tuaj dhe pak shanse demtimi per ta.

E lehte per tu instaluar | KLIKO KETU PER INSTRUKSIONE

Mund te perdoret dhe si nje Display Wifi Car dhe nje partner i shkelqyer i udhetimit. Thjesht lidheni M9 Plus me porten Car HDMi dhe ajo do filloj te transmetoj permbajtjen e smartphone-it tuaj. Koha e shpenzuar ne trafik tani do te jete me pak e merzitshme.

Mbeshtet prodhimin e video 1080P dhe nje audio me cilesi te larte. Ju ofron me teper lehtesi ne mesimin elektronik apo ne takimet e biznesit. Ekran pa tela, larg nga kabllot e ngaterrueshme. Takimet e biznesit tani jane kthyer me inteligjente, me praktik dhe sigurisht me efikas. Prezantimet tuaja do te jene te persosura. 

Me dizajn kompakt portativ per transport te lehte.

AnyCast M9 Plus mund te perdoret ne takim biznesi, teater, shtepi, lojera online apo dhe PPT

Suporton pajisje si : iOS / Android / Samsung / iPhone / iPad / Projector/ Tv / Macbook.

Anycast M9 Plus for apple iphone android samsung xioami Dyqan Taxi Screen mirroring Airplay Lidh tv me celularin laptop macbook

Perdorimi:

1. Vendosni ne porten HDMI
Vendosni fishin micro USB te porta USB e pajisjes dhe ne nje karikues ose porte Usb te TV
2.Shkoni te Wifi dhe lidhuni me pajisjen Miracast Yehua
Password 12345678
3. Aktivizoni Screen mirroring ose Airplay ne Celular
Pajsijsen MiraCast M9 Plus mund ta lidhni edhe me projektor

AnyCast M9 Plus Wifi Dongle Receiver for TV | iPhone | Android | ne Dyqan Taxi

Anycast M9 Plus Dyqan Taxi Lidh televizorin me telefonin ipad kompjuter windows 10 anycast for iphone android apple

Specifikat

CPU: Corex-A9 1.2 GHZ
RAM – 128MB
Nuk ka nevoje per te ndryshuar Profil
Funksionon me Google Home dhe Chrome

AnyCast M9 Plus | Per Apple iPhone & Android

Stick TV
Lidhes: HDMI
Kontrolli i larget: Jo i perfshire.
Video 1080P (Full-HD)


Blerje online te Sigurta ne Shqiperi ne Qendren me te Madhe Tregtare Online Dyqan Taxi

Per menyra si te lidhni pajisjen me Tv klikoni Ketu

Anycast IP http://192.168.49.1

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Wifi Adapter

Ngjyra

Vleresim mesatar

4.75

04
( 4 Vleresime )
5 Star
75%
4 Star
25%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

4 Vleresime per kete produkt

 1. 04

  nga Aurel Mankollari (verified owner)

  Psh bleva 1 si kjo paisja 19000 lekskshe por nuk i punon mire foleja e vogel ku futet kabulli flm

  • nga dyqantaxi

   Pershendetje. Mos u shqetesoni . Na kontaktoni ne whatsapp 0682141111
   Flm

 2. 04

  nga Hamza Mema

  Ju lutemi me tregoni menyren e perdorimit ne gjuhen shqipe pasi dje e mora dhe nuk po do per ta vene ne pune.AnyCast 2000 lekesh

  • nga dyqantaxi

   Prsh Hamza
   Kliko KETU per te pare manualin

 3. 04

  nga Jurgen

  A funksionon ne tv qe nuk eshte smart?

  • nga Dyqan.Taxi

   Boll te kete fish Hdmi per te vemdosur pajisjen Anycast.

 4. 04

  nga Eda

  Super

Main Menu

Wifi Receiver M9 plus transmetues Dyqan Taxi blerje online programe tv bli tani

AnyCast M9 Plus per iPhone Android Wifi Dongle Receiver

1,990 L2,990 L (-33%)

Shto ne Shporte