Perforcues Wireless Pix Link me 2 antena – WiFi Repeater

2,490 L

Ka stok

KODI: 6018821414481 Kategori: ,

PERFORCUES WIFI REPEATER PIX LINK ME 2 ANTENA

WiFi Repeater Pix Link | Perforcues Wireless me 2 Antena

Siguroni lidhje me te mire ne te gjithe shtepine tuaj. Dy antena te jashtme ndihmojne ne permiresimin e performances se wifi. Rrit rrjetin tuaj duke perforcuar ne menyre te fuqishme sinjalin WiFi.

Specifikiat 

Perputhet me standartet IEEE 8-2.11 B/G/N
2 antena te jashtme
Suporton modalitetin e WISP, Client, ruterit dhe repeater.
Manuali i perdorimit e ben me te lehte instalimin e tij.

Suporton WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK

Wifi Repeater Extender me 2 Antena Wifi


Dyqan Taxi | Qendra juaj Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Wifi Adapter

Be the first to review “Perforcues Wireless Pix Link me 2 antena – WiFi Repeater”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Perforcues wireless wifi repeater pix link me 2 antena

Perforcues Wireless Pix Link me 2 antena - WiFi Repeater