Dahua Camera Wall Mount | Kamera e Jashtme

15,500 L

Ka stok

Specifikimet
1/2.7” 2MP CMOS
Sensor 2MP
Night Vision: 30m
Lente: 2.8mm
Fushe pamja 112 grade (H), 60 grade (V)
Video
H.265/H.264
Zmadhim deri ne 16 here
Karte memorie deri ne 128 GB
IP67
KODI: t-0302202006 Kategori: , ,

DAHUA CAMERA WALL MOUNT G26

Dahua Camera Wall Mount D26

Kamera e jashtme me Wifi me 2 antena. Rezolucioni 1080P Full HD, H.265 Codec dhe sensor 2MP ju lejojne te shijoni video te pastra pa u shqetesuar per hapesiren e memorjes suaj dhe pcilesine e internetit.
Dy antena dhe MIMO teknologjia e cila i reziston interferimeve dhe ne distanca te largeta. Mikrofoni i integruar ju lejon te degjoni paster audio.
Modaliteti Night Vision me sensor te nje kualiteti te larte dhe drita IR shfaqin pamje te qarte gjate nates ne distanca deri ne 30 metra. Hapesire memorje fleksibel permes SD Card, NVr ose Cloud Storage. Rezistente ndaj kushteve te keqija te motit.
Aplikacioni easy4ip ju thjeshteson jeten me alarme te menjehershme ne telefonin tuaj, dhe video live.
Specifikimet | Kamera Dahua 
1/2.7” 2MP CMOS
Sensor 2MP
Night Vision: 30m
Lente: 2.8mm
Fushe pamja 112 grade (H), 60 grade (V)
Video
H.265/H.264
Zmadhim deri ne 16 here
Karte memorie deri ne 128 GB
IP67
Dimensionet: 60*105*175.5mm

Kamera Dahua Wall Mount G26 | Kamera e jashtme


Dyqan Taxi | Qendra juaj Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Kamera Vezhgimi

Be the first to review “Dahua Camera Wall Mount | Kamera e Jashtme”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Dahua Wall camera mount

Dahua Camera Wall Mount | Kamera e Jashtme