Baze e levizshme me rrota – Per Frigorifer – Lavatrice

1,890 L

Ka stok

Baza eshte e ndertuar nga strukture e fuqishme, rezistente dhe material antirreshqites. Me 4 rrota te integruara ju mund te levizni pajisjet nga nje vend tek tjetri, pa u munduar. Mjafron te shtyni bazen dhe gjithcka ndodh sa hap e mbyll syte.

KODI: 8804357330323 Kategori: , ,

BAZE E LEVIZSHME ME RROTA – 250 KG

Baze e levizshme me rrota – per Frigorifer – Lavatrice – 250 Kg

  • Baze mbeshtetese per pajisjet elektroshtepiake, e pajisur me rrota. Ajo ben te mbundur transportimin e ketyre pajisjeve me pesha te renda, nga nje ambient tek tjetri.
  • Kapaciteti maksimal i ngarkeses qe baza mund te mbaje eshte 250 kilogram
  • Dimensionet – Gjatesia: 48-62 cm – Gjeresia: 45-59cm
  • Parandalon dhe mbron dyshemene nga lageshtia, nese pajisjet ne raste te caktuara mund te nxjerrin uje
  • Anti-lageshti dhe anti-ndryshk
  • Me 4 rrota universale PA66, me rrotullim 360° (grade). Ato jane te ndertuara nga materiali bute, nuk gervishtin dhe nuk demtojne dyshemene, parketin, pllakat etj
  • Dimensionet: 48-62cm x 45-59cm x 10.5cm
  • Pesha: 1.9 kg

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Baze e levizshme me rrota – Per Frigorifer – Lavatrice”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Baze me rrota per pajisjet elektroshtepiake

Baze e levizshme me rrota - Per Frigorifer - Lavatrice