Nje dhome me vete VIRGINIA WOOLF

700 L

Ka stok

KODI: r-njedhomemevete KATEGORIA: Etiketime: ,

NJE DHOME ME VETE

Libri nje dhome me vete eshte nje ese mbi shoqerine, mbi letersine dhe nje roman modernist.

Ky liber nga autorja Virgina Woolf ka frymezuar gjenerata te tera grash qe te kalojne te gjitha veshtiresite per ta bere boten tone nje vend me te mire dhe te bukur.

Ai u jep meritat grave te varfra te fshatit te cilat pavaresisht veshtiresive qe hasin u dhane njerezve romane te jashtezakonshme.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Liber

Be the first to review “Nje dhome me vete VIRGINIA WOOLF”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

liber nje dhome me vete ne shitje online ne dyqan taxi

Nje dhome me vete VIRGINIA WOOLF