Fillo me pse – Simon Sineku

1,000 L

Ka stok

Nje bestseller nga Simon Sineku.

Libri do tju frymezoje dhe do tju vije ne ndihme per te persosur komunikimin me te tjeret dhe per te arritur suksese ne jete.

Ne ndihme mbi te gjitha do tju vije drejtueseve ne poste te ndryshme dhe udheheqesve.

KODI: r-fillomepse KATEGORIA: ETIKETIMI:

FILLO ME PSE

Nje liber qe do tu nevojitet shume te gjithe atyre qe duan te frymezojne te tjeret dhe qe duan te gjejne dike per te frymezuar.

Sinek sjell nje vizion te qarte te atyre cilesive dhe aftesive qe duhen per te udhehequr dhe per te frymezuar.

A e keni menduar ndonjehere pse disa organizata dhe disa njerez jane me inovatore dhe me influencues se te tjeret?

Simon Sinek do tju jape pergjigje bazuar ne studime qe ka bere per lideret me me ndikim ne bote.

Ai zbuloi se ata mendojne, veprojne dhe komunikojne ne te njejten menyre dhe kjo eshte krejt e kunderta e asaj qe ben kushdo tjeter.


Bli ne menyre te sigurte ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Liber

Be the first to review “Fillo me pse – Simon Sineku”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

fillo me pse online dyqan taxi

Fillo me pse - Simon Sineku