Magjia – Rhonda Byrne

1,300 L

Ka stok

Ju keni ne dore menyren per te pasur nje jete magjike.

Nje liber befasues i cili pergjate 28 diteve do tju coje ne nje udhetim qe do te ndryshoje jeten tuaj.

MAGJIA

Libri do tju jape frymezimin per te shpalosur aftesite dhe energjite, per ta bere jeten tuaj sa me magjike.

E mbani mend kohen kur ishit femije dhe besonit se jeta ishte e magjishme?

E pra, jeta magjike eshte diçka reale, madje edhe me magjepsese, më frymëzuese e më  terheqese nga sa e imagjinonit kur ishit fëmijë.

 


Bli ne menyre te sigurte ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Liber

Be the first to review “Magjia – Rhonda Byrne”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

magjia bli online ne dyqan taxi

Magjia - Rhonda Byrne