Zakone te vogla – BJ FOGG

1,200 L

Ka stok

Asgje nuk mund te ndodhe pa nje aksion.

Ky liber do tju mesoje se revolucioni fillon me hapa te vegjel.

Hapat e vegjel ndryshojne gjithcka.

KODI: r-zakonetevogla KATEGORIA: ETIKETIMI:

ZAKONE TE VOGLA

Nje liber me teknika te thjeshta per tu vene ne zbatim dhe njekohesisht aq te pabesueshme, do tju ndihmoje te permiresoni ndjeshem jeten tuaj.

Nje pervoje e jashtezakonsheme me trajnimin mbi 60.000 njerezve, te cilet i ka ndihmuar te bien ne peshe, te largojne stresin, te flene me mire apo te arrijne çfaredo lloj objektivi.


Bli ne menyre te sigurte ne Dyqan Taxi | Qendra me madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Liber

Be the first to review “Zakone te vogla – BJ FOGG”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

zakone te vogla ne shitje online ne dyqan taxi

Zakone te vogla - BJ FOGG