Selfie Stick Tripod K21

1,600 L

Ka stok

KODI: Selfie-Stick-Tripod-K21 Kategori: , ,

SELFIE STICK TRIPOD K21

Selfie Stick Foldable Tripod K21 për Smartphone.

Madhësia kompakte dhe e lehtë e bën të lehtë për tu kujdesur. Projektuar për të bërë një selfie më të mirë me një prekje të një butoni.

Dizajn kompakt dhe portabel per ta marrë me vete kudo.  Përmirëson qendrimin e telefonit dhe stabilizon shkrepjet. Material shume rezistent i perbere nga celik inoks.

Pajisur me butona te cilet jane me praktike se funksionimi me vetem një buton që ndihmon vetëm në marrjen e fotografive. Ky tipar ofron funksione më gjithëpërfshirëse.

Dyfishohet si shkop selfie. Fikni funksionin gimbal dhe ndryshojeni atë në një shkop selfie trekëmbësh për disa sekonda për të përmbushur nevojat tuaja të kamerës dinamike.

Specifika

Madhësia e produktit 57,4 * 38 * 230 ~ 1060 mm

Ngjyra: e zezë

 Pesha : 179.5g

 Versioni Bluetooth: 4.0

Distanca me Bluetooth: 10 meter

Bateria: CR1632

Sistemi operativ: Android 4.3 e lart, iOS 5.1 ose më i lartë

Madhësia e telefonit: 4.0-6.2 inç S

Material prej çeliku inox. 

 

Be the first to review “Selfie Stick Tripod K21”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

k21 tripod selfie stick bluetooth online dyqan taxi

Selfie Stick Tripod K21