Pishina ne shitje per familjare | Pishine per femije Intex

3,190 L

Ka stok

 • Montohet lehte pa qene nevoja per mjete pune.
 • Mbushet me uje per 15 minuta.
 • E pershtashme per femijet mbi 6 vjec dhe jo me poshte.
 • Bene te mundur qarkullimin e ujit dhe e mban ate ne temperature te ulet.
 • Me kapacitet uji 2242l.
KODI: Pishine Familjare Intex Kategori: ,

PISHINE FAMILJARE INTEX 

Pishina per femije Intex ne shitje online ne Dyqan Taxi, Kjo eshte edhe nje pishine plastike familjare. Nese deshironi qe cdo dite me familjen tuaj te duket sikur jeni me pushime edhe te kaloni kohen me te mire e bashku, vetem nje gje mund ta realizoje dicka te tille. Pishina familjare Intex Easy set me permasa 1.88×46 cm.

PISHINA PER NE PLAZH

Uji brenda ne pishine ndikohet shume nga temperatura perreth. Nese temperatura e mjedisit eshte shume e larte, uji qe ndodhet ne pishinen Intex ftohet. Duke qene perball nje fakti te tille, kjo pishine eshte perfekte per te mbajtur ne oborrin e shtepise sepse ofron te gjithe freskine e nevojshme. Eshte ideale per ditet e nxehta te veres dhe me siguri femijet tuaj nuk do duan te dalin prej aty. Pishine familjare

Eshte nje produkt perfekt per t’i mbajtur femijet tuaj te zene gjate sezonit te veres, pasi ditet e nxehta jane te veshtira per tu perballuar pa shkuar ne plazh dhe pa u freskuar.

PISHINA NE SHITJE

Pishina montohet shume lehte pa qene nevoja te perdorni vegla apo mjete pune qe ndoshta dhe nuk dini si t’i perdorni.

Mjafton vetem te keni  nje pompe per fryerjen e komerdareve dhe ta vendosni ne vendin perkates te pishines edhe ajo do te jete gati per ju brenda pa minutave. Pishina eshte nje mjet i cili ju hyn shume ne pune ne periudhen e veres. Sidomos nese jeni nje familje e madhe. Femijet tuaj do te jene te kenaqur ne maksimum me pishinen qe ne ju ofrojme.

Pishina mund te vendoset ne oborrin e shtepise suaj dhe ditet e nxehta mund te kalohen per bukuri dhe pa siklete. Ne kete menyre ju kurseni edhe para dhe femijet apo vete ju ngeleni te kenaqur. Pishina plastike familjare dhe per femije ne shitje online

Ditet e nxehta te veres nuk do te jene me nje problem per ju tashme!

Dizajni i pishines eshte teper cilesor dhe shume rezistent. Ju do te mund te kaloni dhe te kenaqeni ne kete pishine cilesore. Permasat e saj e bejne akoma edhe me atraktive kete pishine, pasi ajo eshte komode dhe teper ftuese per te notuar dhe luajtur ne te.

PISHINA PER FEMIJE INTEX NE SHITJE

 • pishine intex femije familje plazh bli online dyqan taxiPishina per femije eshte e perbere nga tre shtesa shume te forta qe te kete qendrueshmeri dhe rezistence me te madhe.
 • Kjo pishine familjare eshte e ndertuar me materialin poliester kualitativ.
 • Mbushet me uje per vetem 15 minuta.
 • Ky produkt nga Intex ka nje kanal kullues ku mund te derdhet uji i pishines per te bere te mundur qarkullimin e ujit duke ruajtur higjienen e tij.
 • Me permasa 1.88x46cm e pershtashme per 5-6 persona.
 • Ideuar per femijet 6 vjec dhe me siper.

PISHINA FAMILJARE

Rekomadohet qe pishina mos te vendoset ne rere, balte ose ne ambiente me dhe sepse mund te demtohet ose te behet pis.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

pishine familjare

Ngjyra

Be the first to review “Pishina ne shitje per familjare | Pishine per femije Intex”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pishine intex per femije familje plazh bli online dyqan taxi pishina ne shitje

Pishina ne shitje per familjare | Pishine per femije Intex