Pishina per femije ne shitje | Pishine rrumbullake Intex

3,200 L

Ka stok

 • Montohet lehte pa qene nevoja per mjete pune.
 • Mbushet me uje per 15 minuta.
 • E pershtashme per femijet mbi 6 vjec dhe jo me poshte.
 • Bene te mundur qarkullimin e ujit dhe e mban ate ne temperature te ulet.
 • Me kapacitet uji 224l.
KODI: Pishine Familjare Intex Kategori: ,

PISHINA PER FEMIJE INTEX NE SHITJE

Pishina per femije Intex ne shitje online ne Dyqan Taxi, Kjo eshte edhe nje pishine plastike familjare. Nese deshironi qe cdo dite me familjen tuaj te duket sikur jeni me pushime edhe te kaloni kohen me te mire e bashku, vetem nje gje mund ta realizoje dicka te tille. Pishina familjare Intex Easy set me permasa 1.88×46 cm.

PISHINA PER FEMIJE NE PLAZH

Uji brenda ne pishine ndikohet shume nga temperatura perreth. Nese temperatura e mjedisit eshte shume e larte, uji qe ndodhet ne pishinen Intex ftohet. Pishina per femij e cila mund te perdoret kudo si ballkon, korridor apo banja.

Duke qene perball nje fakti te tille, kjo pishine eshte perfekte per te mbajtur ne oborrin e shtepise sepse ofron te gjithe freskine e nevojshme.

Eshte ideale per ditet e nxehta te veres dhe me siguri femijet tuaj nuk do duan te dalin prej aty. Pishine familjare

Eshte nje produkt perfekt per t’i mbajtur femijet tuaj te zene gjate sezonit te veres, pasi ditet e nxehta jane te veshtira per tu perballuar pa shkuar ne plazh dhe pa u freskuar.

PISHINA NE SHITJE PER FEMIJE

pishina per oborre me ajer intex blu dyqan taxiPishina montohet shume lehte pa qene nevoja te perdorni vegla apo mjete pune qe ndoshta dhe nuk dini si t’i perdorni.

Mjafton vetem te keni  nje pompe per fryerjen e komerdareve dhe ta vendosni ne vendin perkates te pishines. Ne kete menyre ajo do te jete gati per ju brenda pak minutave.

Pishina eshte nje mjet i cili ju hyn shume ne pune ne periudhen e veres. Sidomos nese jeni nje familje e madhe. Femijet tuaj do te jene te kenaqur ne maksimum me pishinen qe ne ju ofrojme.

Pishina mund te vendoset ne oborrin e shtepise suaj dhe ditet e nxehta mund te kalohen per bukuri dhe pa siklete. Ne kete menyre ju kurseni edhe para dhe femijet apo vete ju ngeleni te kenaqur. Pishina plastike familjare dhe per femije ne shitje online

Ditet e nxehta te veres nuk do te jene me nje problem per ju tashme!

Dizajni i pishines eshte teper cilesor dhe shume rezistent. Ju do te mund te kaloni dhe te kenaqeni ne kete pishine cilesore. Permasat e saj e bejne akoma edhe me atraktive kete pishine, pasi ajo eshte komode dhe teper ftuese per te notuar dhe luajtur ne te.

PISHINA PER FEMIJE INTEX NE SHITJE

 • pishine intex femije familje plazh bli online dyqan taxiPishina per femije eshte e perbere nga tre shtesa shume te forta qe te kete qendrueshmeri dhe rezistence me te madhe.
 • Kjo pishine familjare eshte e ndertuar me materialin poliester kualitativ.
 • Mbushet me uje per vetem 15 minuta.
 • Ky produkt nga Intex ka nje kanal kullues ku mund te derdhet uji i pishines. Kjo ndihmon per qarkullimin e ujit duke ruajtur higjienen e tij.
 • Me permasa 1.88x46cm e pershtashme per 5-6 persona.
 • Ideuar per femijet 6 vjec dhe me siper.

PISHINA FAMILJARE

Rekomadohet qe pishina per femije mos te vendoset ne rere, balte ose ne ambiente me dhe. Kjo  sepse mund te demtohet ose te behet pis.

INTEX Lider i pishinave per femije dhe jo vetem.

Ne me shume se 50 vite INTEX eshte lider ne krijimin e lodrave te ujit per femije dhe te rritur. Pishina Online per femije

Gjithashtu ka krijuar dhe produkte alternative, si dyshek , jastek , pompa.

Me objektiv produkte cilesore dhe afatgjate, askush nuk eshte zhgenjyer nga perdorimi i tyre i gjate ne ditet me diell, e netet me hene nen cadrat e kampingut nen dysheket intex.

Te dizenjuara per rehati dhe komoditet dhe siguri.

Nje industri e pakonkurrueshme, dhe gjithmone me inovacion dhe produkte te reja te larmishme.

Cdo produkt eshte i testuar dhe i provuar me pare ne kushte ekstreme, per te ofruar garanci tek klienti, kundrejte vleres se paguar.

Kur mund te perdoret Pishina Intex?

Pishinat intex gjejne perdorim te gjere ne sezonin e veres, kur vapa e madhe nuk ka te ndaluar, dhe ekspozimi ne diell eshte i rrezikshem.

Kur mundesite per te frekuentuar dete jane te veshtira.

Zgjidhja eshte nje pishine ne cfaredo forme dhe permase te te duhet, per ballkonte te vogla apo per oborre te medha, vapa shuhet me 1 pishine Intex.

femijet tuaj jana ata qe kenaqen te paret, e nese do te kishit fatin te keni nje oborr te madh, ju do te relaksoheni familjarisht per te gjithe sezonin veror.

Pishinat Intex krijojne nje atmosfere shume te kendshme plot alegri ne familjet tuaja, printimet e larmishme dhe dizenjo frutash apo kafshesh.

Pishina familjare ne shitje e bejne sezonin veror harmonik, permbushin adrenalinen e femijeve, dhe shtojne te qeshurat tek te rriturit.

Menyra perdorimit:

pishina me fryrje per oborre pishina familjarePishina ka lehtesi ne perdorim, sa me e vogel aq me praktike.

Por dhe pasi keni mbaruar sezonin veror ose perdorimin e saj, do ta shpeljame mire me uje te paster nga cesma per te elminuar cdo papasterti.

Do ta leme ne diell gjate qe te thahet, dhe gjithashtu te zbutet per te lejuar nje paketim te rregullt dhe pa rrezik per sezonin e ardhshem.

Te jete serish si e re ne sezonin e ri, kerkon vetem pak kujdes, pishina plastike ne shitje.

Thahet mire dhe paloset me rregull dhe e vendosim serish ne kutine e saj qe eshte sa 1/10 e pishines.

Intex ka gjithmone nje paketim minimal i cili nuk ze vend kurre ne bagazh apo magazinen sezonale tuajen.

Me pak kujdes ne procesin e paketimit, dhe cdo gje do te jete ne rregull dhe vendin e saj.

Vemendje per perdorimin:

Duhet te kemi shume kujdes me pishinat njesoj si me cdo ene tjeter me uje.

Rrezik eshte per femijet nen 3 vjec, por dhe ata me te rritur kerkojne patjeter mbikqyrjen nga te prinderit.

Kurre mos i lini femijet vetem dhe te pamonitoruar.

Niveli ujit te nje pishine mund te jete duke filluar qe nga 10 cm, rreziku eshte njesoj sikur uji te jete 1 meter. Kujdes!

Kurre femijet te pa shoqeruar, dhe nese do te perdorni nje pal krahe per pishine, apo nje komerdare, serish eshte nevoja e monitorimit dhe kujdesit nga te rriturit.

Per te ulur rrezikun e mbytjes dhe lendimit duhet te ndiqen te gjitha udhezimet e perdorimit.

Nuk lejohen hedhjet me koke ose me trup, sugjerohet te dijne not ata qe e perdorimin.

Keshillohet te perdoret gjithmone nen prezencen e te rriturve.

Keshillohet te lexohen instruksionet sipas manualit te perdorimit.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

pishine familjare

Ngjyra

Be the first to review “Pishina per femije ne shitje | Pishine rrumbullake Intex”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pishine intex per femije familje plazh bli online dyqan taxi pishina ne shitje

Pishina per femije ne shitje | Pishine rrumbullake Intex