Pishine per familjen 2242L | Intex 305 x 76 cm Easy Set

8,490 L9,900 L (-14%)

Ka stok

 • Montohet shume lehte pa qene nevoja per mjete pune.
 • Mbushet me uje per 15 minuta.
 • E pershtashme per femije mbi 6 vjec dhe jo me poshte.
 • Bene te mundur qarkullimin e ujit.
 • Me depozite  uji 2242l.
KODI: ECC-20620-046 Kategori: , ,

PISHINE PER FAMILJEN ME DIAMETER 3.05 M

Nese deshironi qe cdo dite me familjen tuaj te duket sikur jeni me pushime edhe nese ndodheni ne oborrin e shtepise suaj, vetem nje gje mund ta realizoje dicka te tille. Pishina familjare Intex Easy set.

PISHINA PER DITET E NXEHTA TE VERES

Uji qe qendron ne pishine ftohet sa here qe temperatura e mjedisit perreth nxehet duke falur keshtu te gjithe freskine e nevojshme.

 • Pishina montohet shume lehte pa qene nevoja te perdorni vegla apo mjete pune qe ndoshta dhe nuk dini si t’i perdorni.
 • Ajo eshte e perbere nga tre shtesa shume te forta qe te kete qendrueshmeri dhe rezistence me te madhe.
 • Kjo pishine perbehet nga materiali poliester kualitativ.pishine familjare intex easy set bli online dyqan taxi
 • Mbushet me uje per 15 minuta.
 • Kjo paisje ka nje kanal kullues ku mund te derdhet uji.
 • Paisja bene te mundur qarkullimin e ujit duke ruajtur higjiene e ujit.
 • Me nje kapacitet uji 2242l.
 • I pershtatshem per femijet 6 vjec dhe me siper.

Rekomadohet qe pishina mos te vendoset ne rere, balte ose ne ambiente me dhe.

Dimensionet e pishines

Diametri 305 cm ose 3.05 metra
Lartesia 76 cm


Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha8 kg
Ngjyra

Lloji

pishine familjare

Be the first to review “Pishine per familjen 2242L | Intex 305 x 76 cm Easy Set”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pishine familjare intex easy set bli online dyqan taxi

Pishine per familjen 2242L | Intex 305 x 76 cm Easy Set

8,490 L9,900 L (-14%)

Shto ne Shporte