Maske mbrojtese nga uji | Maske per ne det | Full Face

2,490 L3,200 L (-24%)

  • E perbere prej materialit te plastikes se larte ABS, pa toksina.
  • Nuk shkakton irritime ne lekure apo alergji te mundshme.
  • Ofron pamje 3D shume te qarta dhe te pastra.
  • Per perdorim personal dhe profesional.
  • Perdoret per meshkuj,femrat dhe femijet.
Pastro
KODI: ECC-20620-047 Kategori: ,

MASKE MBROJTESE NGA UJI

Maske mbrojtese per ne det eshte projektuar per te gjithe ata qe jane adhurues te zhytjes nen uje por urrejne maksimalisht qe fytyra t’u laget nga uji apo floket t’u crregullohen duke i bere ata mos te shohin qarte dhe mos te shijojne boten nen ujore te detit. Per kete kemi menduar ne dhe ju ofrojme zgjidhjen ideale qe ky problem mos te ekzistoje me dhe te mund te rrini nen det sa te deshironi edhe te zhyteni pafund.

MASKE PER NE DET

Kjo maske fale modulit te inovativ nuk e lejon ujin te depertoje ne fytyre tuaj si edhe ju jep nje pamje tejet te qarte te siperfaqes nen ujore.

Ajo eshte shume ideale per t’u perdorur pervec deshires personale por edhe profesionalisht.

Pra nese ju zhytjen e keni profesionin tuaj dhe prej saj merrni te ardhura keto maska jane perfekte.

Maska ofron rehati edhe komoditet gjate perdorimit te saj.

Ju nuk do te ndjeheni ne asnje moment prej saj te bezdisur apo sikur po mbani dicka te huaj ne fytyren tuaj. Ajo eshte shume rezistente ndaj gervishtjeve.

Paisja ka nje mekanizem te kameres nenujore qe perputhet me kamerat GoPro e cila ben te mundur kapjen e ngjyrave, krijesave te gjalla nen ujore, pamjet qe nuk shihen me sy te lire etj.

E shkelqyeshme për xhirimin e videove apo dokumentareve.

Produkti eshte unisex,pasi pershtatet per te gjitha moshat dhe gjinite.

SPECIFIKAT180 full face produkt online dyqan taxi

E perbere prej materialit te plastikes se larte ABS, pa toksina.

Nuk shkakton irritime ne lekure apo alergji te mundshme.

Nuk krijon shenja ne fytyre ndryshe nga shenjat e zakonshme.

Ofron pamje 3D shume te qarta dhe te pastra.

Per perdorim personal dhe profesional.

Perdoret per meshkuj,femrat dhe femijet.

BLI ONLINE NE DYQAN TAXI DHE PAGUAJ NE DOREZIM.

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Maske Mbrojtese

Ngjyra

Masa

S/M, L/XL

Be the first to review “Maske mbrojtese nga uji | Maske per ne det | Full Face”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

180 full face produkt online dyqan taxi

Maske mbrojtese nga uji | Maske per ne det | Full Face

2,490 L3,200 L (-24%)

Shto ne Shporte