Pishine per femije pa fryrje Intex ne shitje

3,290 L5,290 L

  • Pishine per femije pa fryrje
  • Me dizenjo peshqish terheqese per femijet
  • Nuk ka nevoje te fryhet, mjafton ta mbushni me uje
  • Argeton dhe freskon femijet tuaj
1.22m x 25cm2.44m x 46cm
Pastro
KODI: Q-2121459 Kategori: , ,

PISHINE PER FEMIJE PA FRYRJE

Femijet tashme mund te zbaviten edhe ne oborrin e shtepise me kete pishine pa fryrje per femije.

Shume praktike dhe e lehte per tu vendosur, nuk kerkon fryrje apo pajisje te tjera shtese per vendosjen e saj ne funksion. Mjafton ta mbushni ate me uje.

Pishine pa fryrje Intex

Kjo pishine pa fryrje vjen me nje dizenjo shume terheqese e cila do tju sjelle ne imagjinate vendet tropikale.

Pamja e saj ne formen e nje akuariumi te madh me peshq te ndryshem do ti zhvilloje imagjinaten femijeve tuaj.

Mbusheni pishinen me uje ne kete menyre pjeset anesore te saj do te qendrojne lart. Femijet jo vetem do te argetohen por do te qendrojne larg e nxehtit te stines se veres.

Argetoni te vegjlit tuaj ne ditet e nxehta te veres, ndersa ju relaksoheni ne shezllonin tuaj.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra tregtare me e madhe online

Detaje Produkti

Pesha 5 kg
Dimensionet

1.22m x 25cm, 2.44m x 46cm

Be the first to review “Pishine per femije pa fryrje Intex ne shitje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pishine pa fryrje per femije bli online ne dyqan taxi

Pishine per femije pa fryrje Intex ne shitje

3,290 L5,290 L

Shto ne Shporte