Pishine per femije Intex ne shitje online

9,490 L14,990 L

  • Pishine per femije Intex
  • Material rezistent ndaj te nxehtit
  • Shtrese e trefishte per me shume siguri gjate perdorimit
  • Vjen ne pese permasa te ndryshme
2.44mx61cm3.05mx61cm3.05mx76cm3.66mx76cm me pompe
Pastro
KODI: Q-2121445 Kategori: ,

PISHINE PER FEMIJE INTEX NE SHITJE

Nese deshironi qe plazhin ta keni sa me afer jush atehere zgjidhja e duhur eshte kjo pishine per femije Intex.

Me permasa te ndryshme do te jete forma me e mire e argetimit per femijet tuaj, ne ditet e nxehta te veres.

Pishine per femije ne shitje

Shume e pershtatshme per oborrin e shtepise dhe argetimin e vogelusheve , do te behet kendi me i dashur i oborrit.pishine per femije blerje online ne dyqan taxi

Pishina eshte shume e thjeshte ne vendosje , mjafton ta hapni ne toke , fryni rrethin siper saj dhe mbusheni pishinen me uje.

Materiali perberes eshte shume rezistent me shtrese anesore PVC dhe kulluese anesore per te larguar ujin nga pishina.

Me tre shtresa per perforcimin e mbrojtjes dhe sigurise se pishines gjate perdorimit. E pershtatshme per femije mbi moshen 6 vjec.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra tregtare me e madhe online  

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Dimensionet

2.44mx61cm, 3.05mx61cm, 3.05mx76cm, 3.66mx76cm, 3.66mx76cm me pompe

Be the first to review “Pishine per femije Intex ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pishine per femije intex blerje online ne dyqan taxi

Pishine per femije Intex ne shitje online

9,490 L14,990 L

Shto ne Shporte