Vrasese per mushkonjat dhe drite Led 2n1 | Insect Zapper

1,490 L

Ka stok

  • Dy pajisje ne nje te vetme.
  • Shume e nevojshme gjate neteve te veres kur moshkonjat na e bejne jeten te veshtire.
KODI: L-205-050 Kategori: ,

INSECT ZAPPER LIGHT 2n1

Tani qe muajt e veres arriten nje nga problemet me te medha qe hasim jane edhe prania e mushkonjave ne mabientet e shtepise sone. Eliminimi i mushkonjave me vrasesen per ti dhe drite Led 2n1 vjen ne Dyqani Taxi me cmimim me te mire.

VRASESE MUSHKONJASH DHE DRITE LED

Kjo pajisje ka nje rol te dyfishte, pasi pervec largimit te mushkonjave nga ambientet tuaja ajo do t’ju jape edhe nje ndricim modern shume te rafinuar. Ne shtepine tuaj apo kudo qe ju deshironi do te keni nje pamje te bukur te ndricimit fale drites Led qe vrasesja e mushkonjave mbart ne vete. Fale kesaj vrasese mushkonjash ju do te keni nje vere te qete, relaksuese edhe mjaft komode me te afermit tuaj.

  • Dy pajisje ne nje te vetme.Vrasese-mushkonjash-ne-shitje-online-dyqan-taxi
  • Shume e nevojshme gjate neteve te veres kur mushkonjat na e bejne jeten te veshtire.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

vrasese per mushkonjat

Ngjyra

Be the first to review “Vrasese per mushkonjat dhe drite Led 2n1 | Insect Zapper”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Vrasese per mushkonjat dhe drite Led 2n1 | Insect Zapper