Intex inflatable swan | Komerdare per ne plazh

4,490 L

Ka stok

  • Eshte komode dhe ofron qendrim te rehatshem.
  • E pershtatshme per dy persona.
  • Ka dy doreza qe ju ndihmojne gjate lundrimit.
  • Ka jetegjatesi.
  • Tranportohet lehtesisht.

 

KODI: 6941057403014 Kategori: ,

INTEX INFLATABLE SWAN | KOMERDARE PER NE DET 

KOMERDARE SWAN PER PUSHIMET TUAJA

Pushimet asnjehere nuk mund te jene te plota nese ju mungon komerdarja Intex Inflatable Swan.

Deti apo pishinat nuk mund te behen argetuese per ju nese nuk keni komerdare per te shijuar pa  lodhur rrezet e diellit edhe freskine e ujit.

Nje nga pikat me te kenaqshme kur jemi ne pishina apo ne det eshte qendrimi ne uje per ore te gjata dhe shijimi i rrezeve duke marre ngjyren e bukur te cokollates ne trupin tone.

Por jo vetem kaq, kjo komerdare ju ndihmon te beni foton me te bukur te veres ku instagrami juaj do te kete nder profilet me te bukura te kesaj vere.

Mjelma qe fryhet ka nje siperfaqe te bollshme qe ju te qendroni ne te, te luani dhe mbi te gjitha edhe te shlodheni. Siperfaqja e saj eshte e mjaftueshme vetem per 2 persona.

Per sigurine tuaj ajo vjen me dy doreza te renda ne menyre qe ju te keni kontroll ne lundrimin tuaj mbi det.

Krahet ose pendet sherbejne per mbeshtetje duke e shijuar akoma me shume qendrimin ne te.

komerdare intex swan produkt online dyqan taxi

KOMERDARE PER NE PLAZH | NE SHITJE ONLINE | DYQAN TAXI

Eshte komode dhe ofron qendrim te rehatshem.

E pershtatshme per dy persona.

Ka dy doreza qe ju ndihmojne gjate lundrimit.

Ka jetegjatesi.

Tranportohet lehtesisht.

Bli online ne Dyqani Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

komerdare

Ngjyra

Be the first to review “Intex inflatable swan | Komerdare per ne plazh”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

komerdare intex swan produkt online dyqan taxi

Intex inflatable swan | Komerdare per ne plazh