Dyshek me ajer | 2 Jastek dhe Pompe | Set Intex

5,500 L

Ka stok

 • Set me dyshek dopio, jasteke me fryrje dhe pompe.
 • Kapaciteti: Deri ne dy persona.
 • Perbehet nga material cilesor dhe rezistent.
 • Mund te perdoret per kamping dhe plazh.
 • I papershkrueshem nga uji.
KODI: 6941057412474 Kategori: , ,

DYSHEK ME AJER 2 JASTEK DHE POMPE INTEX

Set Intex, dyshek me ajer dopio, dy jastek dhe nje pompe vjen per ju ne Dyqan Taxi. Dysheku Intex eshte nje nga serite më të njohura pasi ato kombinojnë çmim të arsyeshëm dhe cilësi të lartë.

Set Intex per kamping apo plazh

Ky dyshek do të bëhet një atribut i domosdoshëm për ata që pëlqejnë shpesh: të udhëtojnë ose të pushojnë në natyrë.

Dyshekë klasikë të teknologjisë së lartë Intex me teknologjinë më të fundit të fibrave, i cili eshte i perbere nga mijëra fibra vertikale super të forta, dhe nëse një ose më shumë fije prishen, kjo nuk do të ndikojë në strukturën dhe formën e dyshekut me ajer.
Përveç kësaj, ka disa ndarje të veçanta ne formen kryq përdoren në brendësi të kornizës në prodhim, të cilat bëhen duke përdorur teknologjinë inovative të rrezes Dura. Kjo teknologji, ndryshe nga teknologjia e rrezeve të valëve me ndarje PVC, tregon përdorimin e një numri të madh të fibrave me rezistencë të lartë, për prodhimin e ndarjeve, të cilat nuk shtrihen dhe deformohen gjatë funksionimit të dyshekut.

Per udhetime komode 

Kjo siguron ngurtësinë dhe qëndrueshmërinë e të gjithë dyshekut. Prandaj, dysheku nuk rrudhoset dhe nuk konsumohet për tërë kohën e perdorimit. Kjo siguron gjumë dhe pushim të favorshëm të shëndetshëm.
Praktik dhe në të njëjtën kohë pastrohet lehtë.Dysheku i fryrë është i pajisur me një valvul 2 në 1, i cili ju lejon të kulloni ose fryni shpejt ajrin, duke përdorur çdo pompë Intex.

Avantazhet e dyshekut Intex:
• Struktura anatomike: Shtrati përshtatet në kthesat e trupit tuaj, duke siguruar mbështetje korrekte gjatë pushimit.
• Rezistenca ndaj ujit: lagështia nuk bie brenda, pasi baza e produktit është bërë nga PVC, kështu që shtrati është i lehtë për t’u përdorur edhe si dyshek noti.
• Komoditeti: Modeli është i mbuluar me një material të butë që është i këndshëm në prekje.
• Qëndrueshmëria: produkti nuk deformohet dhe ruan në mënyrë të përsosur formën e tij edhe në funksionimin e shpeshtë.

Specifikimet:dyshek me ajer cilesor bli online me dyqan taxi
 • Dyshek intex dopio
 • Materiali: Vinil me forcë të lartë
 • Kapaciteti: Deri ne dy persona.
 • Perbehet nga material cilesor dhe rezistent.
 • Mund te perdoret per kamping dhe plazh.
 • I papershkrueshem nga uji.

  Bli Online ne Dyqan Taxi | Qendra Tregtare me e madhe Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Ngjyra

Lloji

Dyshek me ajer

Kapaciteti

2 Persona

Be the first to review “Dyshek me ajer | 2 Jastek dhe Pompe | Set Intex”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

set dyshek intex bli online ne dyqan taxi

Dyshek me ajer | 2 Jastek dhe Pompe | Set Intex