Pishine e madhe me kornize metalike Intex

16,800 L41,000 L

  • Pishine e madhe per te rritur dhe femije mbi 6 vjec
  • I pajisur me strukture metalike rezistente
  • Me valvul per proces me te thjeshte kullimi
  • Ofron kapacitet te bollshem per argetim
3.05mx76cm3.66mx76cm4.57mx1.22m
Pastro

PISHINE E MADHE METALIKE INTEX

Kjo pishine e madhe metalike eshte ideale nese deshironi nje pishine relaksuese dhe freskuese, por dhe me hapesire te bollshme per te gjithe pjesetaret.

Shume praktike dhe e thjeshte ne vendosje, mjafton ta mbushni me uje.

Fundi dhe anet e kesaj pishine jane bere nga shtrese e trefishte. Shtresa e brendshme dhe e jashtme jane material  PVC, i trashe dhe rezistent. Shtresa e brendshme eshte prej poliesteri.

Valvula anesore thjeshton procesin e kullimit, pas perdorimit te pishines.

Pishine e madhe me kornize metalike ne shitje

Pishina Intex Metal Frame eshte nje mundesi e shkelqyer nese deshironi nje pishine me kapacitet te madh dhe ndertim rezistent dhe te qendrueshem.

Me pak pergatitje dhe instalim te thjeshte , pishina juaj mund te vendoset dhe te jete gati per perdorim ne te njejten dite.

Argetohuni dhe shijoni nje dite te bukur me diell nen freskine e kesaj pishine.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra tregtare me e madhe online

Detaje Produkti

Pesha 5 kg
Lloji

pishine familjare

Dimensionet

3.05mx76cm, 3.66mx76cm, 4.57mx1.22m

Be the first to review “Pishine e madhe me kornize metalike Intex”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pishine e madhe metalike intex bli online ne dyqan taxi

Pishine e madhe me kornize metalike Intex

16,800 L41,000 L

Shto ne Shporte