Komardare e madhe plazhi ne forme njebrireshi

2,790 L

Ka stok

  • Komode dhe ofron qendrim te rehatshem
  • E pershtatshme per  persona mbi 14 vjec
  • Dizenjo terheqese dhe praktike
KODI: Q-2121430 KATEGORIA:

KOMARDARE E MADHE PLAZHI

Komardare Swan eshte ajo cka i duhet pushimeve tuaja, per te shijuar ne maksimum ditet prane detit.

Mjelma pasi fryhet ka nje siperfaqe te bollshme dhe te pershtatshme per persona mbi 14 vjec.

Bere me cilesi te larte per te mbeshtetur plotesisht trupin tuaj dhe permban valvula te shpejta te dyfishta me fryrje.

Nje forme argetuese per tu clodhuar dhe pushuar mbi valet e detit teksa merrni rreze dielli. Beni fotot me te bukura dhe krijoni kujtimet e veres me kete komardare me dizenjo kaq terheqese.

Permasa 275 x 140 x 120 cm.

Per ti pasur sa me relaksuese pushimet ju duhet kjo komardare Swan Float.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Ngjyra

Be the first to review “Komardare e madhe plazhi ne forme njebrireshi”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

komardare unicorn per femije online ne dyqan taxi

Komardare e madhe plazhi ne forme njebrireshi