Komerdare Peshkaqen 173X107 per femijet tuaj | Bli Online

1,590 L

Ka stok

  • Me dizanj ne formen e nje peshkaqeni.
  • Me doreze mbajtese.
  • E pershtatshme per ne det dhe pishina.
  • Permasat : 173 cm X 107 cm.
  • Transportohet lehte.
KODI: ECC-20620-0249 KATEGORIA:

KOMERDARE PESHKAQEN PER FEMIJET TUAJ

Nese deshironi qe femijet tuaj ta shijojne maksimalisht detin dhe diellin, komerdarja ne formen e peshkaqenit eshte idealja qe duhet te zgjidhni. Per shkak te formes se peshkaqenit, femijet kane tendencen qe te frikesohen prej tyre. Mirepo nese ju e mesoni me nje pamje te tille ju i ndihmoni ata qe te duan detin dhe mos te frikesohen prej tij.

KOMERDARE PER NE PLAZH DHE PISHINA

komerdare peshkaqen bli online dyqan taxiKjo komerdare ka nje doreze mbajtese per sigurine e femijeve tuaj qe t’ju siguroje atyre nje mbeshtetese te sigurte dhe mund te qendrojne siper tij pa siklete apo pa rreshqitur ne uje.

Komderja qendron shume mire mbi uje duke rezistuar edhe ndaj valezimeve te ujit.

Ajo ka permasat 173 cm X 107 cm dhe ndaj mbi te nuk mund te qendroj me shume se nje femije.

Ideale per te shijuar femija juaj rrezet e ngrohta te diellit dhe detin e fresket.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire ne treg dhe paguaj ne dorezim.

 

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

komerdare

Ngjyra

Be the first to review “Komerdare Peshkaqen 173X107 per femijet tuaj | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

komerdare peshkaqen bli online dyqan taxi

Komerdare Peshkaqen 173X107 per femijet tuaj | Bli Online