Pishina per femije mbi 2 vjec ne shitje online

2,490 L

Ka stok

  • Pishine per femije mbi dy vjec
  • Shtrese e bute dhe e sigurte ne perdorim
  • Perdoret jo vetem si pishine por dhe kend lojrash
  • I mundeson femijes argetim maksimal
  • Perfekte per ne ballkon apo verand
  • 1.66m x 1m x 28cm
KODI: Q-2121472 Kategori: , ,

PISHINA PER FEMIJE MBI 2 VJEC

Pishina ideale per femije mbi 2 vjec per ti mesuar ata me ujin dhe per ti argetuar ne ditet e nxehta te stines se veres.

Me permasa shume praktike 1.66m x 1m x 28cm  do tju sherbeje jo vetem si pishine por dhe nje kend lojrash per vogelushet.

Pishina per femije ne shitjepishina per femije mbi dy vjec ne shitje online dyqan taxi

Pishina drejtkendeshe eshte e lehte ne vendosjen e saj, mjafton qe thjesht ta mbushni me uje.

Femijet do te argetohen duke u lare ne te nen rrezet e ngrohta te diellit.

Mbusheni ate me topa apo lodra te ndryshme dhe lerini femijet te argetohen ne menyre te sigurt.

Materiali i saj eshte shume rezistent dhe i sigurt per tu perdorur nga femijet pasi eshte eko miqesor.

Shtresa e tij e bute do i ofroje femije rehatine maksimale gjate argetimit.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Lloji

pishine familjare

Ngjyra

,

Be the first to review “Pishina per femije mbi 2 vjec ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pishine plastike per femije ne shitje online dyqan taxi

Pishina per femije mbi 2 vjec ne shitje online