Kend lojrash per femije praktik dhe i lehte

4,990 L

Ka stok

  • Kend lojrash ideal per femije.
  • Femijet tuaj do te argetohen pafundesisht.
  • Cilesi e garantuar.
  • E lehte ne instalim.
KODI: kend-lojrash-per-femije Kategori: ,

KEND LOJRASH PER FEMIJE

Kend lojrash me kapacitet të madh, i cili mund të mbajë deri në 300 topa te ndryshem qe femijet tuaj te mund te luajne.Material i papërshkueshme nga uji dhe gjithashtu i qëndrueshem. Kendi i lojrave eshte i bërë nga pëlhura poliestër, shtyllat etj.

IDEAL PER TE LUAJTUR FEMIJET TUAJ

Kendi i lojrave eshte portabel dhe gjithashtu i lehtë për t’u rregulluar dhe çmontuar.Materiali është i sigurt dhe jo toksik, mund të ndiheni  të sigurt që ta përdorni për fëmijën tuaj.kend per lojra

E përsosur dhe e sigurt për foshnjën dhe fëmijët. Përdoret për lojëra në natyrë dhe brenda ne shtepi nese ju keni nevoje.
Dizajn i lëvizshëm dhe gjithashtu super i lehtë ne transportim.

SPECIFIKAT:

  • Elehte per t’u instaluar dhe transportuar.
  • Do i mbaje femijet tuaj te sigurt.
  • Material cilesor dhe jo toksik.
  • Mund t’a merrni me vete nese shkoni me pushime etj.

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online !

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Kend lojrash per femije praktik dhe i lehte”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kend lojrash per femije

Kend lojrash per femije praktik dhe i lehte