KAMERA SIGURIE PER SHTEPI| VIDEOKAMERA NE SHITJE

Kamera Sigurie ne Shitje | Video | Foto | Dyqan Taxi

 • Video Baby monitor | Best Camera Temperature Monitor

  Modeli: VB601
  Karakteristika: Muzik, Night Vision, Remote Control
  Sensor: CMOS 1/3inch
  Kamera: 320*240 piksel
  Distanca e Night Vision deri ne 5 metra
  Frekuenca e transmetimit: ISM 2400-2483.5MHz
  Bateria: 540mAh Li-Polymer
  Ekrani: 2inch

  5,890 L7,500 L
 • web camera xiaomi online dyqan taxi

  Webcam 1080P Full Hd | Xiaomi Imilab

  • Kamer me rezolucion të lartë
  • Kualitet 1080P Full HD
  • Mikrofon i integruar
  • Instalim i thjeshte
  4,500 L
 • dyqan taxi wifi security camera kamera sigurie

  Wifi Camera ip Security with PTZ | Kamera Sigurie AL

  • Opsion PTZ per ta levizur 360 grade
  • Leviz vertikalisht dhe horizontalisht
  • Komandohet lehtesisht nga telefoni
  • Opsion Audio per te degjuar ambientin
  • Infrared per pamje te pastra edhe naten
  5,900 L
 • WiFi Outdoor Security Camera | Mini Video Camera

  1. Ofron një fotografi HD më të shpejtë dhe të paster, përveçse kursen kapacitetin e regjistrimit të videos.
  2. Miikrofon i integruar dhe altoparlanti mundësojnë dëgjimin me dy drejtime.
  3. Funksioni i papërshkueshëm nga uji mundëson instalimin e brendshëm ose të jashtëm.

  5,490 L
 • Wireless Camera Kamera Sigurie Dyqan Taxi

  Wireless Camera | Mi Camera HD

  – Mund te perdoret si nje kamera e fshehte.
  – Kamera kryen edhe funksionin e nje kamere vezhgimi per zyra dhe shtepi ku ju gjithmone do te jeni ne dijeni per situaten e shtepise suaj .
  – Fale kesaj pajisje ju nuk do te humbisni asnje cast te gezimeve familjare, festave te ndryshme edhe nese nuk jeni aty.
  – Ka permasa te vogla dhe shume e thjeshte ne perdorim.
  – Mikrofon te integruar.
  – Mund ta vendosni kudo
  – Kend Shikimi 130°
  – Pamje profesionale
  – Mundeson pamje te qarte, madje edhe nese jeni afer kameres.

  7,400 L

Main Menu