Kamer dhe monitor per bebe | Baby monitor

8,900 L9,490 L (-6%)

Ka stok

Shikoni femijen ndersa ai fle permes kesaj kamere dhe monitorit LCD dhe komunikoni me te ne kohe reale permes mikrofonit dhe altoparlantit te integruar.

 

KODI: 21211109 Kategori: ,

KAMER DHE MONITOR PER BEBE

Kjo kamer dhe monitor me ekran te qarte per bebe  do te plotesoje nevojat tuaja per te monitoruar dhe siguruar sigurine e femijes suaj gjate gjumit brenda dhomes se tij.

Ajo mund te transmetoje ze dhe video me nje game maksimale te ambientit. Ju mund te vazhdoni te beni punet e shtepise duke qene e sigurte per sigurine e vogelusheve tuaj.

Gjithashtu permban nje sensor te monitorimit te temperatures qe do t’ju informoje menjehere nese ka pasur nje ndryshim ne temperaturen e dhomes.

Kamer per bebe | Baby monitor

Shikoni femijen ndersa ai fle permes monitorit LCD dhe komunikoni me te ne kohe reale permes mikrofonit dhe altoparlantit te integruar.

Vizioni i nates me rreze infra te kuqe funksionon automatikisht per te siguruar monitorim te qendrueshem edhe ne erresire.

Rezolucioni i  kameres dhe ekrani LCD tregojne imazhe te qarta te femijes, per t’ju mbajtur gjithmone te sigurte.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Monitor Bebesh

Ngjyra

Be the first to review “Kamer dhe monitor per bebe | Baby monitor”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kamer dhe monitor per bebe blerje online ne dyqan taxi

Kamer dhe monitor per bebe | Baby monitor

8,900 L9,490 L (-6%)

Shto ne Shporte