Kamera per bebe | Monitor dhe Interfon per baby dhe femije

7,490 L7,900 L (-5%)

Ka stok

  • Përfshinë komunikimin e dyanshëm.
  • Regjistron temperaturen e dhomes.
  • Kamerat zmadhojne deri ne 2x.
  • Kamera leviz deri ne 90 grade.
  • Perbehet nga monitore edhe altorpolant te integruar.
KODI: 20802709 Kategori: ,

KAMERA SIGURIE EDHE MONITOR PER BEBIN

Ky interfon per bebe, Wireless Digital Video Baby Monitor ose Kamera sigurie edhe monitor per bebin do të jetë nje ndihmese shume e madhe per sigurine e femijeve tuaj.Për dallim nga shumica e vëzhguesve, ky monitor ofron karakteristika të përparuara që janë të sofistikuara, por të lehta për t’u përdorur për nënën dhe babin.

KAMERA ME MONITOR PER DHOMEN E BEBIT TUAJ

Sigurisht qe angazhimet e shumta nuk e bejne te mundur qe ju te jeni gjithe kohen me femijen tuaj. Për të qene me afer femijes suaj ne ju sjellimin kamera sigurie per te pasur ne kontroll të gjitha levizjet femijes suaj.

Kamera sigurie per bebin me monitor qe ju dhe te vegjlit tuaj te mund te jeni gjate gjithe kohes ne kontakt.Me kete paisje ju do te jeni ne gjendje te flisni me femijen tuaj njesoj sikur ju te ishit ne dhome.

INTERFON PER BEBE

Monitori eshte i perbere me nje mates temperature i cili ju bene me dije se si eshte temperatura ne dhomen e femijes suaj edhe nese eshte momenti qe ju duhet te merrni masat perkates.

NDIHUNI TE SIGURT

Fakti qe perbehet me drita LED e bene kete kamer jashtezakonisht funksionale pasi eshte ne gendje qe te kape pamje super cilesore edhe gjate nates per femije tuaj.

Keni mundesi ta levizni edhe te rrotulloni kameren ne cilindo pozicion qe deshironi te shihni ne dhomen e te voglit tuaj.

Kamera sigurie per bebin e cila montohet lehte edhe nuk ze aspak hapesire ndaj ju keni mundesi ta vendosni kudo qe deshironi, është platforma me e re per nje komunikim sa me te rehatshem per ju dhe bebin tuaj.

Bejeni tuajen vetem ne Dyqan Taxi me çmimet më të lira ne treg!

SPECIFIKATkamera sigurie edhe monitor per bebin dyqan taxi

Përfshinë komunikimin e dyanshëm.

Perbehet nga kamera e cila regjistron ne menyre perfekte gjate nates.

Ka monitor me ngjyra LED.

Regjistron temperaturen e dhomes.

Kamerat zmadhojne deri ne 2x.

Kamera sigurie per bebin leviz deri ne 90 grade.

Perbehet nga monitore edhe altorpolant te integruar.

Monitori punon ne menyre automatike.

Interfon bebe | Bli Online ne Dyqan Taxi me cilesine me te mire dhe cmimin me te lire ne treg.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Kamera Vezhgimi

Ngjyra

Be the first to review “Kamera per bebe | Monitor dhe Interfon per baby dhe femije”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kamera sigurie edhe monitor per bebin baby monitor Interfon per bebe bli onlline dyqan taxi

Kamera per bebe | Monitor dhe Interfon per baby dhe femije

7,490 L7,900 L (-5%)

Shto ne Shporte