Video Baby monitor | Best Camera Temperature Monitor

5,890 L7,500 L (-21%)

Ka stok

Modeli: VB601
Karakteristika: Muzik, Night Vision, Remote Control
Sensor: CMOS 1/3inch
Kamera: 320*240 piksel
Distanca e Night Vision deri ne 5 metra
Frekuenca e transmetimit: ISM 2400-2483.5MHz
Bateria: 540mAh Li-Polymer
Ekrani: 2inch

VIDEO BABY MONITOR VB601

Video Baby Monitor | Best Camera Temperature | Dyqan Taxi | Tirane

VB601 eshte nje monitor i femijeve, i njohur gjithashtu dhe si nje alarm per femije. Eshte nje sistem radio qe perdoret per te degjuar nga distanca te konsiderueshme tingujt e krijuar nga nje foshnje. Ky monitor audio perbehet nga nje njesi transmetuese, e pajisur me mikrofon dhe kamera e vendosur prane femijes. Ai transmeton tinguj dhe video me vale radio ne nje njesi marrese me nje altoparlant dhe nje ekran LCD te mbajtur nga afer ose prane personit qe kujdeset per foshnjen.

video baby monitor

Monitorimi portativ pa veshtiresi me kete Video Baby Monitor.
Monitorim Temperature.
8 kamera te integruara.
Vizion automatik i nates.
Sinjal dixhital i sigurt pa nderhyrje, me rreze te gjate.
Monitor LCD me ngjyra me kontrast te larte 2.0.
Jetegjatesia e baterise deri ne 8 ore ne modalitetin VOX.
Mbeshtetje e shume gjuheve (anglisht, frengjisht, spanjisht, italisht, gjermanisht)
Berthamat e integruara ne kete baby monitor mund te ndihmojne prindin te ngushelloje prindi femijen nderkohe qe bie ne gjume.
Qendroni te informuar per temperaturen e dhomes se femijes gjate gjithe dites pa shqetesime.
Baby Monitor me Audio midis kameres dhe monitorimit, mund te flisni me femijen tuaj.
Nuk ka nevoje te ngarkoni baterine per monitorim gjate gjithe nates ne modalitetin Vox.

Baby Monitor | Best Camera & Temperature Monitor

Specifikimet

Video Baby Monitor | Best Camera Temperature ne Dyqan Taxi.

Modeli: VB601
Karakteristika: Muzik, Night Vision, Remote Control
Sensor: CMOS 1/3inch
Kamera: 320*240 piksel
Distanca e Night Vision deri ne 5 metra
Frekuenca e transmetimit: ISM 2400-2483.5MHz
Bateria: 540mAh Li-Polymer
Baby Monitor me Ekran: 2inch


Blerje online te sigurta ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Monitor Bebesh

Be the first to review “Video Baby monitor | Best Camera Temperature Monitor”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

video baby monitor best camera temperature ne dyqan taxi

Video Baby monitor | Best Camera Temperature Monitor

5,890 L7,500 L (-21%)

Shto ne Shporte