Kamera sigurie per shtepi Imilab | Security camera 2K Pro

5,900 L

Ka stok

Kamera e sigurise Imilab mundeson pamje me rezolucion te larte 2K, me kend te plote 360 grade dhe mikrofon te dyfishte per biseda ne kohe reale.

KODI: i21721639 Kategori: ,

KAMERA SIGURIE PER SHTEPI IMILAB 2K PRO

Lentja me hapje te madhe F1.4 lejon me shume drite, duke kapur imazhe te hollesishme edhe ne kushte te ndricimit te ulet.

Me opsionin night vision kamera permban sensor imazhi me ndjeshmeri te larte dhe shfaq video me ngjyra edhe ne drite te ulet.

Sensori perbehet nga 6 lente per transmetim me te mire te drites, fale se ciles ruan ngjyrat edhe ne night vision.

Kamera sigurie per shtepi Imilab 2K Pro

Suporton thirrjen zanore dykaheshe ne kohe reale, te pajisur me mikrofona te dyfishte qe perdorin teknologji te zvogelimit te zhurmes per thirrje me te qarta zeri.

Lidhje Wi-Fi dual band 2.4 GHz / 5 GHz qe zvogelon interferencen e sinjalit, permireson shpejtesine e transmetimit dhe siguron nje lidhje me te qendrueshme pa vonesa.

Kamera do te sjelle njoftim dhe mund te monitorohet ne distancë nga telefoni celular, kompjuteri, tablet dhe Xiaomi TV ne cdo kohe dhe kudo.

Mburoje fizike per te mbrojtur privatesine personale, ne momentin qe kamera nuk ju nevojitet mjafton te klikoni ne aplikacionin e kameres dhe lentet automatikisht do te rrotullohen poshte ne pjesen e brendshme.

Specifika

  • Marka: Xiaomi
  • Rezolucioni: 1296P (2K + 3 Megapiksel)
  • Bluetooth: 4.2
  • Furnizimi me energji elektrike: 5V / 2A
  • Sistemi i operimit: Android 4.4 ose iOS 9.0 ose me lart
  • Madhësia: 122x78x78 mm
  • Suporton karte Micro SD deri ne 32 GB hapesire ruajtese.

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.9 kg
Lloji

Kamera Vezhgimi

Ngjyra

Be the first to review “Kamera sigurie per shtepi Imilab | Security camera 2K Pro”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kamer sigurie xiaomi imilab 2k pro bli online ne dyqan taxi

Kamera sigurie per shtepi Imilab | Security camera 2K Pro