Camera Wifi CareCam YH200 | Kamer vezhgimi 1080P

2,900 L4,200 L

  • Kamer sigurie edhe vezhgimi.
  • Rezistente ndaj temperaturave te mjedisit perreth.
  • Ideale per cdo ambient.
  • Instalohet shume lehte.
  • Krijon lidhje nepermjet WiFi.
Pastro
KODI: camera-wifi-care-cam-YH200 Kategori: , , ,

KAMER VEZHGIMI – CARECAM YH200

Monitorimi i sigurisë se ambienteve tuaja eshte shume i rendesishem, sidomos kur ju jeni ne pamundesi per te qene aty qe te kujdeseni personalisht.

Mirepo, sot, gjithmone e me shume po rritet mundesia qe kujdesi i ketyre ambienteve te jete teper i arrire fale mjeteve te sigurise.

Kamerat jane nje nder ato qe e realizojne ne menyre perfekte kete.

Ndaj Dyqan Taxi sjell per ju, kameren e sigurise “CareCam YH200”.

CareCam YH200 eshte nje kamer me sistem sigurie teper te larte, e cila ju mundeson te ruani ambientet tuaja pavarsisht se ku ndodheni ju.

CAMERA WIFI CARECAM YH200

CareCam YH200 eshte e perbere me lente te cilat kane aftesi zmadhimi ne 2.0 Mpx (Full HD 1920x1080P) duke ju dhene ne cdo moment pamje te mprehta.

Kamera perbehet nga sensore automatike me infra të kuq CMOS 1/3, te cilet ndizen menjehere sapo ata ndjejne levizje ne ambientin qe ju po survejoni.

Ajo mundeson bisedat e dyanshme. Ju do te keni mundesi te flisni me personat, te cilet ndodhen ne vendin ku qendron kamera.

Ndaj, kjo kamer do te ishte nje zgjedhje e zgjuar nese deshironi qe te keni levizjet e femijes suaj gjate gjithe kohes nen kujdesin tuaj nepermjet kameres.

Camera CareCam YH200 regjistron pamje cilesore dhe super te kthjellta edhe gjate nates.

Pamjet qe arrin te kape kamera ju mund t’i shihni drejteperdrejte nga celulari juaj pavarsisht vend-ndodhjes suaj.

Kjo kamer mund te vendoset ne ambiente te jashtme edhe te brendshme, pasi eshte rezistente ndaj kushteve te veshtira klimaterike. Kamera nuk pershkruhet nga uji.

Aftesi për t’u lidhur me shume linja të telefonave inteligjente, iPhone, Ipads, tableteve, dhe PC përmes Wifi.

Rrotullohet deri ne 360 grade ne menyre horizontale edhe 120 grade vertikalisht duke ju mundesuar keshtu nje kende te gjere shikimi.

Rezolucioni HD – 1080P, mundeson imazhe shume te qarta edhe teper kualitative.

SPECIFIKIMET2Camera Wifi CareCam YH20 bli online dyqan taxi

Marka: CareCam.

Modeli: YH200.

Ngjyra: E bardha.

Rezolucioni: 2.0Mpx.

Lidhet me cdo smartphone, Iphone, Ipad, tablet, PC përmes Wifi.

Karta e memories : 128Gb.

Me rrotullim te bazuar ne levizje.

Diametri i lenteve te kameres : 2.8 mm.

Siguron pamje cilesore deri ne 30 m.


Blerje online ne dyqanin me te madh ne treg | Porosit tani ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim

Detaje Produkti

Lloji

Kamera Vezhgimi

Ngjyra

VARIANTI

VETEM KAMERA, PLUS KARTE 8GB, PLUS KARTE 16GB, PLUS KARTE 32GB

Be the first to review “Camera Wifi CareCam YH200 | Kamer vezhgimi 1080P”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Camera Wifi CareCam YH20 bli online dyqan taxi

Camera Wifi CareCam YH200 | Kamer vezhgimi 1080P

2,900 L4,200 L

Shto ne Shporte