Kamer vezhgimi per makinen me tre lente | Car DVR Cam

4,490 L

Ka stok

  • Me 3 kamera te ndryshme.
  • Me Ekran LED dhe lente.
  • Leviz deri ne 170 grade.
  • Filmoni para, brenda dhe mbrapa makines.
  • Instalohet lehte edhe eshte e thjeshte ne perdorim.

KAMER ME TRE LENTE PER MAKINEN TUAJ

Nese deshironi qe te kujdeseni per gjebdjen e makines suaj aty ku e kaloni edh pjesen me te madhe te kohes, ne kemi nj sygjeim per ju. Kamera e sigurise pocarisht per makinen e cila perbehet nga tre lente vezhgime eshte nje mrekulli per makinen juaj. Ajo ka nje super cmim per cilesine me maksimale qe ofron ne treg.

KAMERA E SIGURISE PER MAKINEN ME TRE LENTE

Kjo kamer eshte e perbere nga tre lente.

Kamera e përparme është Full HD 1080P, kamera e pasme dhe kamera e brendshme është 720P.

Mund të regjistroni kudo rreth makinës tuaj dhe brenda makinës tuaj.

Te treja kamerat nuk mund të regjistrojne në të njëjtën kohë, mirepo ekrani mund të shfaqë vetëm dy nga pamjet e kamerave në të njëjtën kohë. Ju keni mundesi te sinkronizoni fushe-pamjen e ciles pamje deshironi te shihni.

Kamerat punojne ne menyre automatike, duke u bazuar tek levizjet e makines psh ne dridhjet qe peson makina dhe ne pjesen e parkimit.

Kjo kamer rshte e perbere me sensore te cilet ne momentin qe dikush apo dicka prek makinen tuaj ajo do te filloje menjehere te filmoje.

Kjo kamer ka nje cilesi te qarte te imazhit pa marrë parasysh rrezet e diellit apo natën.

SPECIFIKIMETKamer 4 inch full hd car dvr camera video produkt online dyqan taxi

Rezolucioni: kamera e përparme 1080p, brenda kamerës 720p, kamera e pasme 720p.

Kamera e përparme: Kënd i gjerë 140 ° A + me gradë HD.

Brenda kamerës: kënd i gjerë 110 °.

Kamera e pasme: kënd i gjerë 120 °.

Formati i figurës: JPEG.

Formati i kompresimit: H.264.

Formati i videos: AVI.

Gjerësia e ekranit: 4,0 inç IPS ekran.

Karta e memories: TF (mbështetje max 32g).

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Kamera Vezhgimi

Ngjyra

Be the first to review “Kamer vezhgimi per makinen me tre lente | Car DVR Cam”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Kamer 4 inch full hd car dvr camera video produkt online dyqan taxi

Kamer vezhgimi per makinen me tre lente | Car DVR Cam