Vehicle Blackbox DVR Full HD | Kamera makine

3,900 L

Ka stok

Modeli i Ri Full HD 1920*1980
Ekran me madhesi 4.3inch TFT LCD
Kend i gjere shikueshmerie deri ne 170 grade.
Formati i Videos: MOV
Formati i Fotos: JPEG
Formati GPS: MAP
I Papershkueshem nga uji
Kohezgjatja e Baterise: 20 Minuta
Hapesira e Kartes se Memorjes: 32GB

VEHICLE BLACKBOX DVR FULL HD

Vehicle Blackbox DVR Full HD | Best Car Camera Price ne Dyqan Taxi

Ekrani 4.3 inch ju siguron pamje te qarte dhe te paster jo vetem gjate udhetimit por dhe ne rastet me te veshtira kur ndodhin aksidente. Cilesia e paster ju mundeson deshmine e sigurimit te makines.

Funksion regjistrimi jo vetem cilesor por edhe i shpejte. Ky funksion siguron regjistrimin e vazhdueshëm pa humbur asnjë sekondë gjate kohes qe cigarja e makines eshte ne pune. Shumica e makinave ne ditet e sotme jane te pajisura me cigare qe punon dhe kur makina eshte fikur. Pajsiur me bateri e cila regjistron deri ne 20 minuta.

Regjistroni Video HD 1080P. Lentet e kamerës së përparme te nje këndi të gjerë, kapin të gjitha veprimet në video të qartë. Video dhe audio regjistrohen automatikisht  dhe ruhen në kartën e kujtesës deri ne 32GB. Regjistroni incidente në trafik, udhëtime, momente të papritura ose ndonjë video per ne rrjete sociale.

Vehicle Blackbox DVR Car Camera | Best Price

vehicle blackbox dvr best car camera

Karakteristika

-Cilesi e larte regjistrimi te pamjes.
-Kend i gjere shikueshmerie deri ne 170 grade.
-Regjistrim Video i qarte diten edhe naten.
-Pajisur me pasqyre ne pjesen e pasme te saj.
-Monitorim dhe parkim i sigurte per makinen.
-Instalohet lehtesisht dhe nuk demton asnje pjese te pasqyres.
-E pershtatshme per te gjitha llojet e automjeteve.

Specifikimet Teknike | Vehicle Blackbox DVR Camera 

Modeli i Ri Full HD 1920*1980
Ekran me madhesi 4.3inch TFT LCD
Kend i gjere shikueshmerie deri ne 170 grade.
Formati i Videos: MOV
Formati i Fotos: JPEG
Formati GPS: MAP
I Papershkueshem nga uji
Kohezgjatja e Baterise: 20 Minuta
Hapesira e Kartes se Memorjes: 32GB


Blerje online me Vetbesim ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Dvr Makine

Be the first to review “Vehicle Blackbox DVR Full HD | Kamera makine”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

vehicle blackbox dvr car camera

Vehicle Blackbox DVR Full HD | Kamera makine