Portotarge me kamer dhe sensore per makine

2,890 L

Ka stok

Portotarge me kamer dhe dy sensore per makine projektuar per nje kend te gjere shikimi gjate parkimit te makines tuaj.

PORTOTARGE ME KAMER DHE SENSORE

Portotarge e pajisur me dy sensore dhe nje kamer e ben perfekte per makinen tuaj.

Kamera e saj eshte projektuar per te siguruar nje kend te gjere pamje 170 grade, per te pare dhe kendet me te veshtira gjate parkimit.

Portotarge me sensore dhe kamer per makine

Ju ndihmon te shmangni pengesat e mundshme kur jeni duke parkuar.portotarge me kamer dhe sensore blerje online ne dyqan taxi

Instalim i lehte dhe material shume rezistent ABS dhe ne kushte te keqija moti.

Portotarga eshte e pershtatshme per automjete si kamioni, autobusi, furgoni, etj.

Suporton formatin video per pamje te qarta, gjate parkimit me nje montim te thjeshte te kameres ne portotargen e makines tuaj.

Perpunimi i videos ofron performance te larte te kameres se pasme dhe imazh te qarte me ngjyra te permiresuara.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Dvr Makine

Ngjyra

Be the first to review “Portotarge me kamer dhe sensore per makine”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

portotarge me kamer blerje online ne dyqan taxi

Portotarge me kamer dhe sensore per makine