Kamer sigurie Wifi me bateri 1080P | Night Vision

9,900 L

Ka stok

Mbroni shtepine tuaj apo ambiente te tjera me kameren Wifi me bateri 1080P, e cila mundeson foto dhe video me cilesi te larte.

KODI: i-2120714 Kategori: , ,

KAMER SIGURIE WIFI ME BATERI 1080P

Kamer sigurie wifi e cila ka nje bateri te integruar me kapacitet te madh te rikarikueshem 6500mAh.

Wifi kamera do te dergoje foto dhe video alarmi ne telefonin tuaj kur zbulon levizje.

Pamje e vogel dhe e bukur, e pershtatshme per cdo ambient ku ju nevojitet nje kamer sigurie.

Zmadhim dixhital deri ne kater here, ne menyre qe te mund te shihni me shume detaje.

Mbulesa plastike ABS ne siperfaqen e kameres e ben te pershtatshme per ta perdorur edhe ne ambientet e jashtme.

Me mikrofon dhe altoparlant te integruar ju mundeson biseda me personat e tjere qe ndodhen afer kameres.

Karakteristika

wifi camera hd blerje online ne dyqan taxi

 • Lloji: Kamera IP.
 • Lidhja: Wi-Fi.
 • Sistemet: Android dhe iOS.
 • Lente: 4 mm.
 • Furnizimi me energji elektrike: DC 5V.
 • Përmasat: 10x7x11cm.
 • Distanca IR: 10-15m.
 • I papërshkueshëm nga uji: IP65.
 • Sensori: 2MP / Sony / CMOS.
 • Konsumi i energjise: 3W.
 • Suporton karte Micro SD 128 GB

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Kamera Vezhgimi

Ngjyra

Be the first to review “Kamer sigurie Wifi me bateri 1080P | Night Vision”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kamer sigurie ip ne shitje online dyqan taxi

Kamer sigurie Wifi me bateri 1080P | Night Vision