Kamer vezhgimi per ambiente te jashtme Xiaomi EC2

8,490 L9,900 L (-14%)

Ka stok

Kamer vezhgimi Xiaomi EC2 wireless do te regjistroje video ne rezolucion te larte 1080P me kend te gjere 120 °, keshtu qe ju do te shihni qartë cdo cep ne nje game me te gjere.

KODI: i21721638 Kategori: , ,

KAMER VEZHGIMI PER AMBIENTE TE JASHTME XIAOMI EC2

Kamer vezhgimi IP IMILAB EC2 nga Xiaomi perfekte per sigurine e ambienteve te brendshme apo te jashtme fale dizajnit te saj dhe struktures rezistente.

Kamera ka nje bateri te integruar 5100 mAh, e cila lejon perdorim afatgjate deri ne nje 100 dite. E pajisur me sensore per te gjurmuar levizjet, kamera fillon te rregjistroje nese zbulon levizje te nje trupi njerezor.

Kamer vezhgimi Xiaomi EC2 me Wireless ne shitje

Xiaomi EC2 wireless do te regjistroje video ne rezolucion te larte 1080P me kend te gjere 120 °, kështu që ju mund të shihni qartë çdo cep ne nje game me te gjere.

Me IP66 kjo kamer sigurie eshte e papershkueshme nga uji dhe pluhurat qe do te thote se mund te perdoret ne menyre te sigurt si ne ambiente te jashtme po ashtu edhe te brendshme.

Cilesia e kameres 1080P HD te EC2 eshte e shkelqyer edhe ne modalitetin e shikimit te nates, i cili aktivizohet automatikisht dhe funksionon deri ne 100m.

Sinjali mbetet i forte edhe permes mureve dhe nese deshironi ta perdorni ate ne ambiente te jashtme.

Vizioni i nates deri ne 100m

Jetegjatesia e baterise deri ne 4 muaj

Cilesi e shkelqyer e imazhit

I papershkueshem nga uji


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Kamera Vezhgimi

Ngjyra

Be the first to review “Kamer vezhgimi per ambiente te jashtme Xiaomi EC2”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kamer vezhgimi imilab ec2 ne shitje online dyqan taxi

Kamer vezhgimi per ambiente te jashtme Xiaomi EC2

8,490 L9,900 L (-14%)

Shto ne Shporte