Mini kamer spiune HD vezhgimi | Mini Spy Nanny Camera

3,900 L

Ka stok

Mini kamer spiune me imazh te cilesise se larte HD 1080p. Dizajn kompakt dhe i vogel, shume praktik per t’u perodrur kudo qe ju nevojitet nje mini kamer vezhgimi.

KODI: 21211110 Kategori: ,

MINI KAMER SPIUNE HD VEZHGIMI

Mini kamer Full HD vezhgimi per sigurine e femijeve tuaj gjate qendrimit vetem ne shtepi.

Kjo kamer eshte perfekte per sigurine ne shtepi, per regjistrimin e fotografive dhe videove pa u vene re nga njerezit.

Dizajn unik dhe inovativ, me permasa te vogla qe nuk do te dallohet gjate perdorimit.

Mini Spy Nanny Camera

Qendroni gjithmone i sigurt per femijet tuaj me Nanny camera.mini kamer 1080p hd ne shitje online dyqan taxi

Zbulimi i levizjes regjistron vetem kur zbulon levizje, gje qe e ben me te lehte per te ruajtur hapesiren ruajtese.

Vizioni i nates ju jep nje pamje te qarte per gjithcka qe mund te ndodhe edhe ne erresire.

Me bateri te integruar mini spy camera mund te punoje rreth 50 minuta pas karikimit plotesisht.

Funksioni i integruar i mikrofonit ju lejon te degjoni zerin.

Kamera e fshehte mund te vihet ne cep te shtepise, zyres, depo, dyqan, oborrin e shtepise, kopshtit, ose ne xhepin tuaj.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Be the first to review “Mini kamer spiune HD vezhgimi | Mini Spy Nanny Camera”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mini kamer spiune bli online ne dyqan taxi

Mini kamer spiune HD vezhgimi | Mini Spy Nanny Camera