Outdoor laser light | Drite me lazer per kopshtin dhe oborrin

2,990 L

Ka stok

  • Drita lazer per kopshtin apo oborrin tuaj.
  • Montohet ne toke dhe projektin drite me ane te lazerit te integruar ne te.
KODI: L-205-023 Kategori: , ,

OUTDOOR LASER LIGHT

DRITE LAZERIdrite-me-lazer-ne-shitje-online

  • Drita lazer per kopshtin apo oborrin tuaj.
  • Montohet ne toke dhe projektin drite me ane te lazerit te integruar ne te.

Bli online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Drite

Be the first to review “Outdoor laser light | Drite me lazer per kopshtin dhe oborrin”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Outdoor laser light | Drite me lazer per kopshtin dhe oborrin