Robot monitor per iPhone dhe Android IP Camera

5,890 L

Ka stok

ROBOT MONITOR IP CAMERA

Robot monitor dhe ore dixhitale me alarm per shtepi dhe ambiente te ndryshme.

Thjesht rreshqisni gishtin ne ekran per ta bere kameren te rrotullohet lart/poshte/majtas/djathtas ( Horizontal 350, Vertikal110 ), duke monitoruar kudo qe deshironi.

Mikrofoni dhe altoparlanti i integruar, ju sjellin audio te dyanshme ne kohe reale. Pavaresisht largesise mund ta perdorni per te biseduar me familjen tuaj nga distanca ne cdo kohe.

E pajisur me drita LED me fuqi te larte, me shume se 10 m distance ofron monitorim 24 ore. Kamera tregon qarte gjate dites me ngjyra, dhe naten me ndricim infra te kuqe.

Kur zbulon aktivitete jonormale, kamera e sigurise do te zhurmoje dhe do te dergoje nje alarm levizjeje ne kohe reale ne aplikacionin e telefonit, emailin.

Specifika:

  • Zona fotosensitive: 1/3 inç
  • Distanca efektive: 0-10m
  • Specifikimi i madhesise se lenteve: 3.6 mm
  • Gjatesia fokale: standarde
  • Madhesia: 188*110*80 mm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Kamera Vezhgimi

Main Menu

monitor robot online n e dyqan taxi

Robot monitor per iPhone dhe Android IP Camera